Kışlık Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

Kışlık Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

Yaz aylarının sona ermesi ile kışlıklar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlarken, ayağımızı ısıtacak en güzel ayakkabı ve kışlık bot modelleri ile dilediğimiz ayakkabıya sahip olmak isteriz. Soğuk havaların vaz geçilmezi olan erkek bot modelleri kadar kadınların çoğunlukla ilgi gösterdikleri bayan çizme modelleri de her sene oldukça rağbet görmektedir.

İstanbul’da Kışlık Ayakkabı Siparişi Vermek İçin;

Türkiye’nin her noktasından ve dünyanın sayılı birçok merkezinden kışlık ayakkabı siparişi vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Özellikle de ülkemizin en kalabalık şehirleri sıralamasında başı çeken İstanbul’da kışlık ayakkabı siparişi vermek için bizimle aşağıdaki iletişim numaraları üzerinden WhatsApp sipariş hattımıza yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini belirtebilirsiniz. Ayrıca ayağınız, piyasada bulunmayan bir ayak numarasına sahip ise hiç üzülmeyin. Çünkü 30 numaradan başlayıp 50 numaraya kadar özel ayakkabı sipariş hizmeti veriyoruz.

İstanbul'da Kışlık Ayakkabı Siparişi

İstanbul’da Kışlık Ayakkabı Siparişi

Ankara’dan Kışlık Bot Yaptırmak İçin;

Ülkemizin başkenti olan Ankara’dan kışlık bot yaptırmak için sizler yalnızca aşağıdaki iletişim numaramız üzerinden bizlerle iletişim kurarak istediğiniz bot modelini özel olarak yapılması için sipariş verebilirsiniz.

Ankara'da Kışlık Bot Siparişi

Ankara’da Kışlık Bot Siparişi

Taba rengi erkek bot modelleri, ceviz ve bordo renkte özel olarak hazırlanan bayan bot modelleri ve dilediğiniz renk-modele özel olarak istenilen çeşit türünde ayakkabı – bot – çizmelerinizi 1. sınıf kalitede deri ve malzeme çeşitleri kullanılarak hazırlanmakta.

İzmir’de Uzun Çizme Siparişi Vermek İçin;

Ege’nin incisi İzmir’de ikamet eden vatandaşlarımız, soğuk havalarda çok rahat bir şekilde giyebilecekleri kışlık çizme modelleri için özel ayakkabı siparişi sistemimiz ile iletişim kurarak çizme sahibi olabiliyor. Herhangi bir yerde gördüğünüz ve çok beğendiğiniz bir kışlık çizme modelini bize iletişim numaralarımız üzerinden gönderirseniz size o çizme modelini istediğiniz ayak numarası, renk ve modelde özel olarak yapar hazırlarız.

İzmir'de Çizme Siparişi

İzmir’de Çizme Siparişi

Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkanı ile müşterilerimize her noktadan ulaşarak istedikleri yere sipariş ayakkabı teslimatı için gereken yapılmakta. Tüm ürünlerimiz Asil Kundura güvencesi ve garantisi altında özel standartlarda birebir el işçiliği ile büyük bir titizlikle sizlere özel olarak hazırlanmaktadır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi