Kişiye Özel Stiletto Topuk Ayakkabılar

Kişiye Özel Stiletto Topuk Ayakkabılar

Stiletto son yıllarda çok rağbet gören, zarif ve şık görünümü yansıtan sivri burun ve ince topuklu ayakkabılardır. En sıra dışı elbiselerde bile zarif bir görünüm yansıtan stiletto topuklu ayakkabıları kendi yapım aşamamızın tarifi ile anlatmak isterim.

Özel Üretim Bayan Stiletto Topuk Ayakkabılar

Ürettiğimiz stiletto topuklu özel ayakkabı modellerimizde rengarenk hakiki deri kullanmaktayız. Süet, nubuk, leopar, yılan, rugan deriler ve özel tasarım stiletto topuklar, sivri burun kalıplarda istediğiniz ayakkabıyı yapıyoruz. Modaya uygun ince topuklu zarif ayakkabılar etekli elbiselerinize olduğu kadar, takım elbiselerinizle de şık bir uyum sağlar. Ürettiğimiz platform topuklu stiletto ayakkabılar görsel anlamda kibar bir görünüm yansıtır.

Özel Tasarım Stiletto Topuk Ayakkabılar

Sivri Burun İnce Topuk Bayan Stiletto Ayakkabılar

Kişiye özel stiletto bayan ayakkabılarda en özel deriler ve en modern ve şık topuklar kullanıyoruz. Üretimimiz tamamen el işçiliğinde olup büyük bir titizlikle ayakkabılarınız hazırlanır. En güncel aksesuarlar kullanılıp en sıradışı ve çarpıcı renklerde özel sipariş usulünde hazırladığımız ayakkabı siparişleriniz için bizimle WhatsApp iletişim numaramızdan bilgi alabilirsiniz. Bu sıradışı sivri burun ince platform topuklu zarif ayakkabılar için bizimle mutlaka iletişime geçiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi