Kişiye Özel Klasik Tasarım Ayakkabı Yapımı

Kişiye Özel Klasik Tasarım Ayakkabı Yapımı

Bir çok üretimde olduğu gibi ayakkabı üretiminde de çoklu olarak makine üretimi yapılan fabrikasyon üretimler ile el yapımı işçilik arasında olağanüstü kalite farkı vardır. Dayanıklılık anlamında da el yapımı işçilikle ayakkabınızın gördüğü işlemler daha detaylı daha ince işçilikten geçer. Böylelikle ayakkabınızın görünümü daha düzgün ve daha uzun ömürlü olur. Kırışıklık, çökme, yırtılma gibi birden çok olumsuzluklara karşı malzeme kalitesinin yanı sıra işçilik ile alakalıdır. Üretmiş olduğumuz her ayakkabıda mutlaka el yapımı ve işçilik ile olması ürün kalitemizin de 1. sıra özelliğidir. Bunun yanı sıra kullanmış olduğumuz hakiki deri ve hakiki köseleler kalitemiz ile de siz müşterilerimiz olağanüstü memnuniyetine sunuyor. Müşteri memnuniyeti gerektirdiği sorumlulukların bilincinde ve tecrübesinde olarak üretmiş olduğumuz her özel sipariş ayakkabılar da şüphesiz ki kalitede bir değeri olmaktadır.

El Yapımı Klasik Ayakkabı Modelleri

Erkekler İçin Özel Yapım Ayakkabı Siparişi

Güncel olarak ayakkabı modasını sürekli olarak takip ederek, yeni sezon ayakkabı modellerinde kendini sürekli yenileyebilen Asil Kundura‘da bu yıl da aramış olduğunuz en şık ve tarzınıza uygun seçenekleri ile sizleri beklemektedir. Özellik ile bütün ürünlerde kullanmış olduğumuz hakiki deri ve el yapımı hakiki tasarım kösele ile el işçiliği olarak harikalar yaratmaktadır. 1974 ‘den beridir üretilmiş olan bütün özel sipariş ayakkabılarda, müşteri memnuniyeti açısından en önde ilke edinen Asil Kundura, kalite farkı ile dünyanın pek çok sayılı ülkesine hizmet verebilmektedir. Özel sipariş ayakkabıda İnternet alışveriş ortamında en güvenilebilen markalar arasından birisidir. Bu değer sayesinde bu gün de özel tasarım sipariş ayakkabı kategorisine en güvenilir ve en çok tercih edilebilen firmalardan bir tanesiyiz.

Özel Üretim Erkek Ayakkabı Modelleri

El Yapımı Kösele Ayakkabı Modelleri

Erkek ayakkabı modellerinde tüm kalite ve moda detaylarını sizler için özenle tasarlıyoruz. En kaliteli malzemelerden ve el yapımı işçilik sanatı ile kusursuz üretilen modellerimizden tarzınıza en uygun olanı belirleyebilir, siparişlerinizi verebilirsiniz. Hakiki kösele kullandığımız alt kısımları özel el işleme motifleri ile görsel bir ahenk sunuyoruz. Dilediğiniz renk ve arzu ettiğiniz tüm sıra dışı ayrıcalıkları ayakkabılarınız üzerinde sizlere sunacak tüm imkanlar mevcut. Özel sipariş erkek ayakkabı siparişlerimizde hemen hemen tüm modellerde kullanılan kösele, hem ayak sağlığınız açısından hem de ayakkabınızın uzun ömürlü olması konusunda en doğru seçimdir.

Kişiye Özel Erkek Ayakkabı Tasarımı

Şık Tasarım Erkek Ayakkabı Üretimi

Bay ayakkabı modellerinde renk çeşitlerinin yanı sıra her yıl bir çok moda esintisinden oluşturulan özel aksesuarları kullanıyoruz. Rengarenk yumuşak dana derisi iç astarlar, özel yapım hakiki köseleler ve şık tasarımlı spor tabanlar ile ürettiğimiz ayakkabılar size beklediğinizin çok daha üstünde memnuniyet yaratacak. Ayrıca istediğiniz modeli istediğiniz aksesuarı ve üretim detayı ile alakalı 0534 526 79 07 WhatsApp sipariş hattımızdan bizimle iletişime geçebilir, İnstagramFacebook ve web sitemizden ürünlerimizi inceleyebilir sipariş verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi