Kişiye Özel Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Kişiye Özel Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Özel üretimin gözde firması Asil Kundura, müşterilerine en özel model ve ürünler ile her daim yeniliğe açık bir firma olarak sizlere hizmet etmektedir. Kişiye özel olarak hazırlanmakta olan ürünler, detaylara ve inceliklerine uygun olarak tasarlanarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. 12 ila 14 arasında üretimi gerçekleşen özel üretim ayakkabılar, her tarz modeli sizlere kaliteli bir sunum ile gönderim sağlamaktadır. Asil Kundura’nın özel ürünleri hakiki dana derisinden üretilmektedir. Özel el kazıması işlemeli köseleler, tasarımlara tek tek uygulanır ve mantolama işlemi ile üretimi gerçekleşir. Kişiye özel bir konseptte tasarlanan ayakkabılar üretimini bitirdikten sonra özel bir ahşap kutu ve ahşap ayakkabı kalıbı ile gönderimi sağlanmaktadır. Tasarımın önemini arttıran ayrıntı ürünün usta ellerde çekilmesi ve ürün kalitesi ağır basmaktadır. Görsel farklılıklara maruz kaldığınız yani özetle söyleyecek olursak, fotoğraflarda gördüğünüz bulamadığınız özel tasarım ürünleri sizler adına en ince ayrıntılı bir şekilde tasarlayıp hazırlamaktayız.

El Yapımı Klasik Erkek Ayakkabı Üretimi

Hakiki Kösele Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

En özel tarz model ve tasarımları ile Asil Kundura 1974 yılından bu vakte kadar sizler adına ince ince çalışmalar yaparak, dünyada profesyonel özel sipariş ayakkabı sıralamasında yerini almış bulunmaktadır. Özel üretimin ince çizgisi Asil Kundura, sizlere inanılmaz görülmemiş modeller hazırlayıp sunmaktadır. Ayak yapısına ve konforuna düşkün müşterilerimiz içinde, ayak profiline uygun kalıplarda üretim yapılmaktadır. Belirlenen ölçüde, tasarımda, ayakkabı grafiğinde size hangi model tarz ürün gideceğini, ayak yapı ve şekline hangi kalıp ölçüsü uyacağını hep beraber sizinle birlikte belirleyip üretimini gerçekleştiriyoruz. Kullanılan tabanın kösele olup olmadığına dikkat edilmesi gerekli. Kösele harici kullanılan malzemeler ayak şekil ve yapınıza ciddi zararlar verebilir ve ayrıca kullanılan derinin dana derisi olup olmadığına da dikkat edilmesi gereklidir. Önemli ayrıntılardan çeşitleriyle sizlere aktarılacak olan şudur ki, bir dana derisi ayakkabı, hakiki kösele ile birleştiği zaman ayak şekil yapınıza uygun olarak tasarlandığında ayağınız çok rahat edeceğini belirtmek isteriz.

Hakiki Deri ve Kösele Ayakkabı Modelleri

Özel Üretim Klasik Erkek Ayakkabı Siparişi

Üretim aşamasında onlarca işlemden geçen tasarım ayakkabılar, üretimini kalıp içinde modelin beklemesi ve çekiçleme işlemi ile çabuk deformasyon sorununu ortadan kaldırmaktadır. Kalıp içinde duran modelin, günlerce çekiçleme işlemi görmesi, ayakkabı adına çok büyük ayrıntı olarak belirtilmektedir. Kalıplama, şoklama gibi bazı işlemler ise ayakkabının deriye ve köseleye uyumunu mantolama işlemi ile devam ettirir. Birbirinden özel can alıcı modeller ile hangi kösele ve deri ayakkabı modelini seçecek olduğunuzda zorlanacağınızı düşünmekteyiz. Özenle hazırlanan klasik erkek kösele tasarımlar, iç astar konusunda dana derisi astar kullanılmaktadır ve kişiye özel olarak şekillenerek ayakkabıya uygulanır. Asil Kundura’nın birbirinden renk dolu model çeşitlerini izlemek ve seyredebilmek için Asil Kundura Facebook, İnstagram, Tumblr, Pinterest sosyal model uygulamaları üzerinden yakın takibe alabilirsiniz. Özel olarak kendiniz bir model yaptırmak istiyor iseniz yada bizim modellerimiz ile bağdaşmıyor kendi arzunuza karar vermek istiyor ve sipariş vermek istiyor iseniz 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş ve bilgi hattından detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi