Kişiye Özel Erkek Tasarım Bot Üretimi

Kişiye Özel Erkek Tasarım Bot Üretimi

Sonbahar klasik erkek bot modellerimiz ile bu sezonun en şık tasarımlarıyla sizler ile buluşuyor. Hakiki bir deriden ve el yapımı kösele ile üretmiş olduğumuz bu tür özel tasarım ürünlerimizle yapmış olduğumuz el yapımı işçilik kalitesiyledir. Dünya standartlarında olmakta olup ve en kaliteli orijinal malzemeleri kullanmaktayız. Memnuniyet içinde ayrıntı önem uygulamış olduğu kişiye gör farklı siparişler ile, dilemiş olduğunuz aksesuar, renk, ayağınıza göre uygun kalıp seçenekleriyle kendi model ve tasarımınızı oluşturabilmek mümkün olmaktadır. Bunun için tek yapılması gerekmekte olan bizim ile iletişim numaramızdan irtibata geçebilmeniz yeterli olabilmektedir. Arzu edilen tüm modelleri ayak ölçünüze uygun kalıp seçeneklerinde uygun ölçünüzde üretimi sağlanmakta ve özel bir konsept ünitesinde teslim edilmektedir. Hakiki deri özel siparişler bilhassa malzeme kalitesinin ve işçiliğin vermiş olduğu kaliteyi yansıtarak sizlere en özel çarpıcı model tasarımlarını sunarak belirtmekteyiz.

Yağmurlu Havalar İçin Erkek Bot Modelleri

Sonbahar Sıra Dışı Erkek Kösele Bot Siparişi

Kışa özel bot model seçenekleri ile klasik yapım çizimlerimiz siz erkek müşterilerimize oldukça yoğun ilgisi ile buluşmaktadır. Kullanılmakta olan malzemeler A kalite standart olmakta olup hakiki dana deri seçenekleriyle ve el yapımı oyma ile özel tasarım olarak tasarlanmakta olan köseleler, üretimler ile sıra dışı ahenk katabilmektedir. Türkiye’de fark katan üretici firmamız tarafından verilmekte olan kişiye göre özel tasarım erkek ayakkabı ve bot siparişleriniz için hizmetimiz adeta bir dünya çapında üretim olup, Avrupa’da bir den çok sayılı ülkesi ile siz ayakkabı sever müşterilerimize ulaştırabilmekteyiz. Kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan kürklü model seçenekleri ise bu kış için sizi yalnız bırakmayacak ve sizleri en soğuk yerlerde destekleyecektir. Yağmurlu havalarda özel bir bot tercihiniz mümkün ise sizlere en özel tarz ve yağışlı havalarda destek verecek ürünlerimizi, tasarımlarımızı Asil Kundura İnstagram adresi üzerinden mutlaka ama mutlaka incelemeye alabilirsiniz.

Hakiki Deri ve Kösele Ayakkabı Modelleri

Kişiye Özel Bağcıklı Ve Motifli Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı kombinesinde vazgeçilmez binlerce aksesuar seçenekleri ve bağcıklı model seçeneklerinde sizin de kendinize özgü onlarca özel hayal ettiğiniz model ve tasarımlarınızın olduğunu düşünmekteyiz. En göz alıcı ve rahatlık konusunda problemlerin sıfır noktasında üretimi yapılan Asil Kundurada sizi her daim mutlu ve rahatlıktan ödün vermeyeceğiniz hizmet anlayışımız ile her daim 7/24 irtibat halinde bizlerle iletişimi sağlayabilirsiniz. Asil Kunduranın business kitlesel favori bağcıklı ve motif desenli yüzlerce modelini incelemek için global Facebook, İnstagram, Pinterest, Tumblr adresleri üzerinden bizleri yakın inceleme ve ürün hakkında bilgi edinmek için takip edebilirsiniz. Sipariş vermek istediğiniz tüm ürün ve seçenekleriniz ile ilgili soru, yanıt sistemimizin mevcut olduğu 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattından gerekli kaydınızı oluşturabilir, dilerseniz de www.asilkundura.com.tr adresi üzerinden siparişlerinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Hakiki dana derilerinden mevcut olan çalışmalarımız sizler adına en özel şekilde hazırlanıp özel ahşap kutusunda ve özel ahşap kalıbında gönderilmektedir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi