Kişiye Özel Damatlık Ayakkabı Siparişi

Kişiye Özel Damatlık Ayakkabı Siparişi

En özel gününüz olan düğününüzde damatlığınıza yakışacak en şık ve çarpıcı ayakkabıları üretiyoruz. Damatlığın şıklığını tamamlayan ayakkabıdır. Bu yüzden genelde hazır ayakkabı yerine özel sipariş damatlık ayakkabı seçimine yönelmeniz en doğru tercihtir. Klasik kesimlerde özel aksesuar seçimleriyle tasarlanmış en şık damatlık ayakkabıları üretiyoruz. Bir çok özel renk seçenekleri ve özel tarz modellerimiz mutlaka ilginizi çekecek ölçüde kaliteli ve muazzam şıklık içermekte.

Damatlık Ayakkabı Modelleri

Özel Damatlık Ayakkabı Siparişinde Nelere Dikkat Edilmeli

Damatlık ayakkabı siparişlerinizde özellikle aradığınız modelin deri kalitesi çok önemlidir. Kullanmış olduğumuz hakiki dana derisini 1. Sınıf kalitede olmasına özen gösteriyoruz. Parlaklığı ve görünümü mutlaka damatlığınıza ayak uyduracak ölçüde şık ve güzel görünmelidir. Bunun için tamamen el işçiliğinde ürettiğimiz özel damatlık ayakkabılar aynı zamanda taban olarak çok rahattır.

Damatlık Ayakkabıda Kullanılan Malzeme Kalitesi

El yapımı 1. sınıf işçilik ve en kaliteli malzeme çizgisiyle ile ürettiğimiz damatlık ayakkabılar yurtiçi ve yurtdışında bir çok müşterimize güvenle ulaştırıyoruz. Üretimimizde kullanmış olduğumuz hakiki deri ve el yapımı kösele 1. Sınıf kalitededir. En profesyonel işinin ehli ustaların tecrübeleriyle ürettiğimiz ayakkabılar en üst kalitededir. Ürün kalitemizi ve el yapımı işçilikte farkımızı görmeden damatlık ayakkabı ihtiyacınızda karar vermeyin.

Özel Tasarım Damatlık Ayakkabılar

Damatlık Ayakkabı Siparişi ve Teslimatı

Hayatınızdaki en önemli gününüz düğününüzde damatlığınıza yakışacak şık ayakkabılarınız için Facebook, Pinterest, İnstagram, web internet mağazamızdan kalitemizi ve ürün yelpazemizi inceleyebilirsiniz. Bizi incelemeden özel damatlık ayakkabı siparişi vermeyin. WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattımızdan bilgi alabilir, siparişinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi