Kısalık Giderici Ayakkabı Yapımı

Kısalık Giderici Ayakkabı Yapımı

Ayağınızın biri diğerinden kısa ve bu aradaki farkı nasıl kapatabilirim diye kara kara düşünüyorsanız üzülmeyin. Kişiye özel ortopedik ayakkabı üretimi konusunda söz sahibi olan Asil Kundura, istediğiniz ayakkabıyı her uzunluk ve ölçüde yapıyor. İki ayak arasında kısalık giderici ayakkabı yapımı konusunda ihtiyacı olanlara özel ortopedik ayakkabı üretimi yapıyoruz. Görünüm ve estetik olarak ayaklarda meydana gelen kısalık farkını kapatacak özel çalışmalar yapılırken, ayağın dışarıdan bakıldığında estetik görünümünü de bozmayacak şekilde ayakkabılarınız hazırlanır.

Ayaktaki Kısalık Farkını Kapatan Ayakkabı

 

Özel ayakkabı üretimleri ile ayağınızdaki kısalık farkını kapatan özel çalışmalar yapıyoruz. Trafik kazası, ameliyat, doğuştan gelen sağlık sorunları gibi çeşitli ortopedik problemlerde ayağınızdaki kısalık farkını kapatacak özel ayakkabılar hazırlıyoruz.

Ortopedik Ayakkabı Yaptırma

Ortopedik Ayakkabı Yaptırma

Herhangi bir ayakkabı modelini ayağınızdaki kısalık farkına göre özel olarak hazırlayarak kişiye özel ayakkabı üretimi ile rahat ve kullanışlı hale getiriyoruz. Türkiye’nin her noktasından kaliteli ortopedik ayakkabı üretimi sağlarken, ayak şekil yapısına uygun ayakkabılar hazırlamaya devam ediyoruz.

 

Ortopedik Ayakkabılar

 

Ayak şekil yapısına en uygun tasarım ve özel üretim ayakkabıları sizlerin istediği modellere göre yapan Asil Kundura, Türkiye’nin her noktasından özel siparişlerine yanıt arıyor. Kaliteli malzeme ve profesyonel el işçiliği ile iki ayak arasındaki kısalık ve şekil bozuklukları için özel ayakkabı tasarımları hazırlamakta. Üstelik 30 numaradan başlayıp 49 ve 50 numaraya kadar büyük ayaklar için ortopedik ayakkabı üretimleri de söz konusu.

Erkek Ortopedik Ayakkabı Üretimi

 

Erkekler için en kaliteli ve en uygun ortopedik ayakkabılar 1. Sınıf kalitede el işçiliği ile hazırlanırken istediğiniz düzenleme ve ortopedik çalışmalar için iletişime geçebilirsiniz. Sizlerde erkekler için ortopedik ayakkabı sipariş vermek istiyorsanız öncelikli olarak yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve ayağınızdaki ortopedik sorunları 0534 526 7907 numaralı WhatsApp ortopedik ayakkabı sipariş hattımızdan Bilgi vererek Siparişlerinizi anında online sipariş sistemi ile iletebilirsiniz.

İzmir'de Erkeklere Özel Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Erkeklere Özel Ortopedik Ayakkabı Siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi