Kısa Topuklu Bayan Ayakkabı Modelleri

Kısa Topuklu Bayan Ayakkabı Modelleri

Soğuk kış aylarının vazgeçilmezi olan bot modelleri içinde bayanlara özel kısa topuk bot modelleri çok fazla rağbet edilen stillerdendir. Bayanların daha rahat ve kendinden emin bir yürüyüş sağlayabilmesi için alacağınız ayakkabının boyu ne kadar kısa olursa o kadar rahat edeceğiniz bilinmekte. Yağışlı günlerin vazgeçilmez modellerinden olan bayan bot ve çizmeler için birçok öneride bulunabilir, herhangi bir mağaza veya avm’de gördüğünüz bir ayakkabı modeli sizler için ayağınızın yapısına göre yapılabiliyor. Bunun tek yapmanız gereken bize aşağıdaki telefon numarasından iletişim sağlayarak ayakkabı ve bot siparişi verebilirsiniz. Kısa topuk bayan çizme modelleri tarzınıza en uygun ve elbisenize göre uyum sağlayacak stilleri bize yaptırabilir, ayakkabı kombini oluşturulabilir. Türkiye’ye bayan ayakkabı siparişi alanında büyük hizmet veren Asil Kundura, profesyonel ekibi ve tasarımcıları ile her ayak yapısı ve numarasına uygun ayakkabı, bot ve çizme modeline ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi