Kışa Özel Ortopedik Erkek Botlar

Kışa Özel Ortopedik Erkek Botlar

Kişiye özel ayakkabı ve bot siparişlerinde erkekler için yapmış olduğumuz bir çok sıra dışı hakiki dana derisi ile ürettiğimiz bot modellerimiz en trend moda ve tarz modellerinden oluşabilmektedir. Tamamen el yapımı işçilik kalite ile ürettiğimiz bot siparişlerinizde en kaliteli malzemelerden üretmekteyiz. Hakiki kösele kullanımlarımızda ve el oyması kösele motiflerimiz ile ayakkabılarınız ve botlarınızdaki sıra dışı tasarımlarla farklı bir konsepte dönüştürebiliyoruz. Ayaklardaki topuk, kemik ve ağrı problemlerinize özel olarak geliştirdiğimiz ortopedik taban sayesinde dilediğiniz sürece ayakkabı ve bot modellerini tercih de bulunabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey iletişim numaramız ile bizimle hızlı bir şekilde irtibata geçmeniz yeterlidir.

El Yapımı Ortopedik Erkek Bot Siparişi
  1. Sınıf Ortopedik Ve Sağlıklı Erkek Bot Modelleri

Günlük yaşamınızda enerjinizi olumsuz yönde etkileyen şeylerden biri ise ayaklarınızın rahatsız eden ayakkabı ve botlarınızdır. Ayaklarınızın ve ayak yapınızda uygun olmayan modeller ile kalıp seçimlerinde sizlere de pahalıya mal olabiliyor bazen. Bu yüzden ayakta ağrı, sızı, kemik ve topuk problemleri olanlar ise özel olarak tasarlamış olduğumuz bot modellerimiz ile en sıra dışı ve şık bir tasarımlar ile sizler için siparişlerinizi bekliyor. Tamamen ayak yapınıza göre uygun şekilde ölçüler ile üretmiş olduğumuz ortopedik özel siparişlerinizi, Türkiye‘nin her yerine teslim edebilmekteyiz. Özel üretim ortholıte tabanlarımız sayesinde asla topuk ve ağrı problemleri kesinlikle yaşamayacaksınız.

Kişiye Özel Tasarım Ortopedik Erkek Bot Modelleri

Kışa Özel Konfor Tabanlı Erkek Bot Modelleri

Sizler için özel olarak üretmiş olduğumuz tarz ve şıklıkta modellerimiz arasında büyük ilgi ve memnuniyetlik gören alternatifler arasında bağcık seçenekli olan modellerimizdir. Kullanım yönlerinden hem kolay hem konfor yansıtan bir özel üretim modellerimiz özellik olarak ayaklarınızı saran yapısı ile kış sezonunda ayaklarınızı sıcacık tutar. Özel olarak ürettiğimiz kauçuk dolgulu el yapımı kösele taban seçeneklerinde kaydırmaz ve su geçmez özelliklerine sahiptir.

Özel Üretim Konfor Tabanlı Erkek Bot Modelleri

Özel olarak örgülü deri çeşitlerimizde oldukça tarzı hissettiren modellerimizden oluşuyor. Özel Örgü deri çeşitlerimize oldukça tarzı hissettirebilen modellerimizdir. Sizlere de kusursuz bir performans alabileceğiniz ve görünümünüze farklılık ve ayrıcalık katacak olup bu özel ürünlere sahip olabilmek istiyorsanız bizimle hızlı bir şekilde WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi