Kışa Özel Ortopedik Ayakkabı Modelleri

Kışa Özel Ortopedik Ayakkabı Modelleri

Günlük yaşantınızda kullandığınız en önemli ihtiyaçlarınızdan biride ayakkabılarınız. Gün içerisinde zamanınızın büyük bir bölümünde sizinle beraber ayaklarınızda taşıdığınız ayakkabılarınızın ayaklarınıza gösterdiği performans sizin enerjinizi de etkiler. Öyle ki ayak ağrılarınız ve ayaklarınızda oluşan fiziki problemler nedeniyle arzu ettiğiniz her ayakkabıyı bulmanız zor gözükebilir. Sizler için özel olarak ürettiğimiz ortopedik, ortholıte ve anatomik tabanlı ayakkabı seçeneklerimiz ayaklarınızdaki bütün olumsuz problemleri kesin bir şekilde ortadan kaldırıyor. İşinde tecrübeli usta çalışanlarımız tarafından özenle ürettiğimiz ortopedik özellikte ayakkabılarınız yeni sezonun en güncel modellerinden üretilmektedir. Beğendiğiniz her türlü ayakkabı modelinde istediğiniz dizayn da, istediğiniz tasarım ve kalitede seçeneklerimiz vardır. 30 numaradan 50 numaraya kadar ayak numarası seçenekleri ile her ayağa uygun üretimlerimiz mevcut.

El Yapımı Ortopedik Ayakkabı Modelleri

Kışlık Kaymaz Tabanlı Ortopedik Ayakkabı

Kış mevsimi şartlarında özellikle yürürken yaşanacak zorluklar için kaymaz özellikli tabanlarla özel üretilen ortopedik ayakkabı modellerimiz birbirinden şık ve özel tasarım çizimleri ile sizler için hazırlıyoruz. Ayaklarınızdaki olası problemler için özel çözümlerimiz ve ayaklarınızın ölçüsüne birebir uyumlu ürettiğimiz kalıplar sayesinde bu kış ayaklarınız rahat edecek. Yaklaşık 7 ile 14 iş günü süren üretim aşaması sonucunda siparişleriniz adresinize sorunsuz teslimat ile ulaşır.

Kaymaz Taban Ortopedik Ayakkabı Modelleri

İnternet Üzerinden Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Ayaklarınızdaki problemleriniz yüzünden istediğiniz ayakkabıyı seçmekte ve giymekte zorlanıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin. İnternet üzerinden ortopedik ve ortholıte özelliklerinde ayakkabı siparişlerinizi sizinle birlikte isteğiniz üzerine dizayn edip oluşturalım. Tamamen konfor ve rahatlık dizaynı üzerine ürettiğimiz bu özel ayakkabı üretimlerimiz yurt içi ve yurtdışında bir çok sayılı ülkeye firmamız tarafından güvenle ulaştırılıyor. Sizlerde kişiye özel sipariş sistemimizden ayaklarınıza birebir uyumlu ölçüde özel olarak yapılan ortopedik ayakkabı siparişi vermek istiyorsanız WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı müşteri iletişim numaramızdan bilgi edinip siparişlerinizi verebilirsiniz.

Online Ortopedik Ayakkabı Siparişi

İnternet üzerinden web kişiye özel ayakkabı siparişi mağazamızdan ürün kalitemizi ve görsel modellerimizi inceleyebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan, Tumblr, Facebook, İnstagram ‘dan bizi takip edebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi