Kışa Özel Erkek Ayakkabı Bot Modelleri

Kışa Özel Erkek Ayakkabı Bot Modelleri

Yılların eskitemediği özel tasarım erkek ayakkabı modelleri arasında fermuarlı ve bağcıklı modeller geçmişten günümüze daima tatlı ve kendine özgü rekabet içine girmiştir. 2021 yılı özel erkek ayakkabılar da tasarım harikası bu bağcık ve fermuar modelleri arasında sürekli olarak med-cezir yaşadığı görülmekte. Sizler için hazırlamış olduğumuz 2021 yılı özel tasarım erkek ayakkabı modelleri içerisinde fazla beğenilen ve en çok alınan ayakkabı modelleri sırası ile paylaşılacak.

El Yapımı Erkek Bot Siparişi

Bağcıklı Bağcıksız Erkek Ayakkabı Modelleri

Bağcıklı ayakkabılar için kadın ve erkekler için vazgeçilmeyen seçeneklerin başında gelirken, renk seçimi bu modeli daha belirgin bir hale taşımaktadır. Erkeklerin özellikle 70’li yıllarda yoğun bir şekilde tercih ettiği bağcıklı erkek ayakkabıları kadar şimdilerde en çok aranan mum bağcıklı erkek ayakkabıları olmuştur. Saçaklı, yandan ve önden bağlamalı bağcıklı ayakkabılar için yeni trendler her zamanki gibi siyah ve taba rengi bağcıklı erkek ayakkabı modelleri dikkatleri üzerine çekmekte.

Özel Üretim Bağcıklı Bağcıksız Erkek Bot Üretimi

Sonbahar Çizme Üretimi

Geride bırakılan seneler içinde kalite ve tercihinden ödün vermeyenlerin seçeneği olan fermuarlı erkek ayakkabı modelleri, kullanım kolaylığı arayanlar için vazgeçilmez bir ayakkabı modeli olarak bilinmektedir. Ayakkabımı kolay giyip kolay çıkarmalıyım diyenlerden iseniz, doğru modeli belirlediğiniz için şanslısınız. Uzun ve kısa fermuarlı bot modelleri de yine soğuk kış aylarının vazgeçilmesi zor stilleri arasında yerini korumakta.

Erkeklere Özel Çizme Üretimi

Oxford Erkek Ayakkabı Siparişi

Spor ve rahat bir yürüyüşü sevenler için ideal bir klasik ayakkabı seçimi olan oxford ayakkabılar, sadeliği kadar canlılığı da yansıtmakta. İnce tabanlı oxford ayakkabılar en fazla rağbet gören modeller arasında yerini korurken, bağcıklı oxford modelleri kumaş ve kot pantolon altına da rahatlıkla kombin olabilmekte.

Kişiye Özel Oxford Erkek Erkek Ayakkabı Üretimi

Tokalı Erkek Ayakkabılar

Görünümde sadelikten daha çok şık ve gösterişli bir havası olsun isteyenler için ideal bir seçim olan tokalı ayakkabılar, gündelik kullanımdan daha çok, özel gün ve gecelerde özel kıyafete uygun ayakkabı modelleri olarak seçilebilmektedir.

Özel Üretim Tokalı Erkek Ayakkabı Modelleri

Zımba Desenli Erkek Ayakkabı Modelleri – 2021 Ayakkabı Kreasyonları

Son yılların görünüm ve estetik mucizesi olarak bilinen zımba desenli erkek ayakkabılar, özellikle ayakkabının burun kısmındaki sıradışı görünümü ile dikkat çeken bir ayakkabı modeli olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle siyah rengi üzerinde kendini gösteremese de, taba rengi zımba desenli erkek ayakkabılar üzerinde en çok belirgin bir görselliğe sahip olmakta.

Erkeklere Özel Tasarım Zımba Desenli Ayakkabı Tasarımı

Erkeklere Özel Erkek Ayakkabı Yaptırma

Avm ve dükkanları gezerek hayalinizdeki ayakkabıyı bulamıyorsanız, internetin nimetlerinden faydalanma vakti geldi diyebiliriz. Ayak yapınıza ve ayak numaranıza göre ayakkabı yaptırmak için bizimle WhatsApp, Telegram, Bip 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattı üzerinden bilgi alabilir, web bağlantımız üzerinden modellerimizi inceleyebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi