Kış Aylarına Uygun Bayan Bot Seçimi

Kış Aylarına Uygun Bayan Bot Seçimi

Kış mevsiminde genellikle kullanılan ayakkabı türü bot ve çizmelerdir. Özellikle kışlık bayan botlarda kaymaz tabanlar özellikle tercih edilir. Kauçuk dolgu tabanlar, binici tabanlar kış mevsimlerinde karlı ve yağışlı havalarda yürümenizi kolaylaştıracak tabanlardandır. Birbirinden özel renk hakiki deri çeşitleri ve en özel şık tasarım aksesuarlarla hazırladığımız bot siparişleriniz için mutlaka ürün kalitemizi inceleyin.

Kişiye Özel Bayan Kışlık Botlar

Şık Tasarım Bayan Botlar

Tarzınıza ve elbisenize uyumlu bot siparişlerinizde kullandığımız 1. sınıf kalitede malzemeler ve hakiki deriler ile hazırladığımız özel sipariş botlar tarzınıza şıklık katacak. En çok aradığınız kışlık bayan bot modellerinde istediğiniz renk ve dilediğiniz aksesuar çeşidiyle özel sipariş yöntemiyle botlarınızı dizayn ediyoruz. Ayağınıza uyumlu konfor tabanlar ve uygun kalıplarla hazırladığımız siparişleriniz, hem konfor hem de şıklık anlamında sizi memnun edecek.

Kışlık Bayan Botlar

Sizlerde Asil Kundura‘nın kişiye özel sipariş yönteminden yararlanarak arzu ettiğiniz bot modellerinizi ve siparişlerinizi yaptırabilirsiniz. Pinterest, Facebook, İnstagram hesaplarımızdan, web sitemizden ürün kalitemizi ve hizmetlerimizi inceleyebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattımızdan bilgi alıp siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi