Keten Ayakkabı Nerede Bulunur?

Keten Ayakkabı Nerede Bulunur?

Havaların ısınması ile birlikte takip edilecek ayakkabı modelleri arasında bulunan keten kumaşlar için rahatlık ön plandadır. Özellikle kaliteli keten ayakkabı modelleri arasında önü açık modeller bu yaz dönemine damgasını vuracak gibi görünmekte. Erkek ve bayanların rahat ayakkabı tercihleri arasında yer alan keten ayakkabıların renk ve stil tercihi de yine açık ve ferah bir kullanıma yöneliktir. Kişiye özel keten ayakkabı yaptırmak isteyenlere Asil Kundura’dan yepyeni bir hizmet fırsatı yer alıyor. Sizler de Keten Ayakkabı Nerede Bulunur ve nasıl temin ederim diyorsanız Asil Kundura’nın ısmarlama ayakkabı sipariş hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Keten Ayakkabı Yapan Yerler

Kaliteli keten ayakkabısı yaptırmak isteyenlere özel sipariş hizmeti ile erkek ve bayan keten ayakkabıları temin edebilirsiniz. Özellikle de bayanların topuklu keten ayakkabı temin edebileceği bu sistem sayesinde topuk yüksekliğini de belirleyerek istedikleri stil ve modele göre kaliteli keten ayakkabı yaptırabilirler.

Bayan Keten Ayakkabılar

Sizler için birinci sınıf kalitede hazırlanarak kişiye özel keten ayakkabıları sipariş ayakkabı hizmet ile temin edebilirsiniz. Kişiye özel bayan keten ayakkabı siparişi vermek için 0534 526 7907 numaralı WhatsApp keten ayakkabı sipariş hattından ya da info@asilkundura.com.tr mail adresi üzerinden iletişim sağlayıp yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve renk-ayak numarası-detayları belirterek siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Erkek Keten Ayakkabılar

Rahat ve hafif bir kullanım için yaz aylarında sıklıkla tercih edilen erkek keten ayakkabı modelleri arasında bağcıklı ve klasik ayakkabılar oldukça ilgi görüyor. Kösele keten ayakkabıların da erkeklerin vazgeçilmezi arasında yer alırken açık renkli keten ayakkabılar stil ve görünüm olarak bu yaz döneminde de ilgi göreceği kuşkusuz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi