Kedi Topuk Bayan Ayakkabı Modelleri

Kedi Topuk Bayan Ayakkabı Modelleri

Kedi topuk ayakkabı modelleri ile şıklık ve zarafeti bir arada yaşayacağınız bir fırsat hazırladık. Günlük hayatta sıklıkla giyilebilen modeller kadar iş ve özel toplantılarda kıyafete uygun ayakkabı arayanlar için özel kombin olabilecek kedi topuklu ayakkabılar kolay giyilebilen, kısa ve ince topuklu ayakkabılardır. Günlük olarak iş hayatınızda tercih edebilirsiniz. Bu yüzden ayağınıza tam uyması ve rahat olması büyük önem arz etmekte. Genel olarak kedi topuk ayakkabı modelleri yuvarlak ve sivri burun olarak hazırlanmaktadır. Yaptırmak istenilen ayakkabının modeli sizin isteğiniz ve hayalinize bağlı hazırlanır. Dilediğiniz bir modeli bize gönderdiğinizde ayağınıza birebir uyacak şekilde ve rahatlıkla giyebileceğiniz bir kedi topuklu ayakkabı yapabiliriz.

Kedi Topuk Ayakkabı Modelleri

Kedi Topuk Ayakkabı Modelleri

Özel Sipariş Ayakkabı alanında siz değerli müşterilerimiz için ayağınızın rahat ettiği kaliteli bir ayakkabı tasarlayıp memnun olmanız temel felsefemizdir. Daima ayakkabı içinde olan bir ayak için sağlık çok önemlidir. Ayağınızın rahat etmesi kadar sağlığını da önemsiyor, kalite ile rahatlığı size ayağa özel ayakkabı ile birleştiriyoruz.

Kedi Topuk Ayakkabı Modelleri

Kedi Topuk Ayakkabı Modelleri

Kısa topuklu ayakkabı modellerin sıklıkla tercih edilmesi, hem kullanım rahatlığı, hem de kendini güvende hissetme içgüdüsüdür. Sizler için kısa topuklu ayakkabıların tasarımını da belirteceğiniz renk ve modelde özel olarak yapıyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi