Kayseri’de Gelinlik Ayakkabı Siparişi Yapılan Yerler

Kayseri’de Gelinlik Ayakkabı Siparişi Yapılan Yerler

Ayağa en özel ayakkabı modelleri sizler için hazırlarken özel gün ve geceler için ayağa göre ayakkabı siparişi yapıyoruz. Kayseri ve ilçelerinden sipariş ayakkabı hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için çok önemli fırsatlar sağlıyoruz. Özel bir yemeğe mi davetlisiniz? Nişan, düğün, balo gibi önemli bir gün için özel bir ayakkabı mı yaptırmak istiyorsunuz? İşte tam size göre güzel bir haberimiz var. Ayağa özel tasarım gelinlik ayakkabı siparişi yapıyor adresinize gönderiyoruz. Tek yapmanız gereken yaptırmak istediğiniz özel ayakkabı modelinin görselini bize göndermeniz ve bildirmeniz yeterlidir.

 

Sipariş Ayakkabı Modelleri

Kayseri ayakkabı siparişi

 

Yıllardır size en kaliteli ayakkabı modelleri ile hizmet vermekle gurur duyan Asil Kundura, profesyonel ekip ve kadrosu ile 1. sınıf malzeme ile ayağınızın sağlığı ile kaliteyi 1. sırada tutuyor. Kayseri ve ilçelerinden özel ayakkabı siparişi vermek isteyen müşterilerimiz de 0534 526 79 07 numaralı sipariş iletişim hattımızdan bilgi alabilir soruları varsa sorabilirler.

 

gelinlik ayakkabı siparişi

gelinlik ayakkabı siparişi

 

Havaların soğuması ile birlikte bayan bot modelleri , erkek ayakkabı ve erkek bot siparişi vermek isteyenler için de herhangi bir yerde beğenip gördüğünüz bir modeli de istediğiniz ayak numarası ve stilde yaparak adresinize yolluyoruz. Kayseri’de gelinlik ayakkabı siparişi vermek isteyen müşterilerimiz için de Kayseri ve merkezinde ikamet edenler için dilediğiniz gelinlik ayakkabı modelini istediğiniz ayak numarasına özel olarak yapıyor, belirtilen süre içinde gönderiyoruz. Kayseri’de taşlı gelinlik ayakkabı, topuklu gelin ayakkabı modelleri ve daha nice ayakkabı modellerinin siparişini verebilirsiniz. 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi