Kayseri’de Erkek Ayakkabı Modelleri

Kayseri’de Erkek Ayakkabı Modelleri

Ayağınıza özel ayakkabı almak için Kayseri merkez ve ilçelerinden yaz ve kış aylarına özel erkek ayakkabı modelleri Asil Kundura markası ile sizlere hizmet veriyor. Erkeklerin yaz aylarında sandalet, yazlık erkek keten ayakkabı modelleri ile en fazla tercih ettiği modeller olurken, Kayseri merkez ve ilçelerinde ikamet eden vatandaşların bu modelleri özel olarak yaptırabilmeleri de söz konusu.

Kayseri’den El Yapımı Erkek Ayakkabı

Erkek ayakkabı modeli belirlediniz ve bu modeli nasıl temin ederim diye düşünüyorsanız Asil Kundura, istediğiniz ayakkabıyı size göre yaparak ayağınıza şıklığı sunuyor. Kayseri’de ikamet eden vatandaşların herhangi bir AVM veya dükkanda gördüğü bir erkek ayakkabı modelini 0534 526 79 07 numaralı özel ayakkabı siparişi sistemine göndermeleri durumunda 30 numaradan 50 numaraya kadar özel ayakkabı sahibi olabilirsiniz.

Kayseri'de El Yapımı Erkek Ayakkabı Siparişi

Kayseri’de El Yapımı Erkek Ayakkabı Siparişi

Benim ayağım sorunlu diyenler için de çok özel çalışma yapan Asil Kundura, ortopedik ayakkabı modellerinden tutun da aklınıza takılan her sorun ve probleme göre de el yapımı ayakkabı hizmeti sağlamakta.

Kayseri El Yapımı Ayakkabı

Kayseri El Yapımı Ayakkabı

Kayseri’nin İlçelerinden El Yapımı Ayakkabı Siparişi

Kayseri’nin önemli ilçelerinden olan Melikgazi, Talas, Develi ve Kocasinan gibi noktalardan erkek ayakkabı siparişi verebilir, el yapımı ayakkabı hizmetinden 7-24 yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin her il ve ilçesine özel ayakkabı yapımı sağlayan Asil Kundura, dünyanın da sayılı birçok merkezine özel ayakkabı sipariş hizmeti vermektedir.

Bir yerde gördüğünüz ayakkabıyı ayağınıza en uygun şekilde yaptırmak mı istiyorsunuz? Ayağınız sorunlu diye her ayakkabıyı giymekte zorluk mu çekiyorsunuz? Bu ve benzeri sorunlarda dilediğiniz ayakkabı hizmetini alabileceğiniz sistemimize whatsapp’tan mesaj göndererek iletişim sağlayabilirsiniz.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi