Kayseri Erkek Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler – 38

Kayseri Erkek Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler – 38

Mağaza veya herhangi bir ayakkabı dükkanında beğendiğiniz bir ayakkabı var diyelim. Fakat bu ayakkabı ayağınıza olmadı maalesef. Ya da sizin ayağınız 47 numara ama o ayakkabı mağazasında 43 numaraya kadar numarası mevcut. Böyle bir durumda ne yapmayı düşünüyorsunuz? Hayal kırıklığından sonra “amaan” deyip geçmek yerine biz sizin için büyük bir kolaylık düşündük. Almak istediğiniz ayakkabının istediğiniz numarasını yapıyoruz. Büyük veya küçük numara ayakkabı siparişi olarak 30 numaradan 50 numaraya kadar olan tüm ayak numaralarında özel ayakkabı siparişi ile hizmetinizde olan Asil Kundura, bay-bayan ayakkabı modellerinde istediğiniz ayakkabı modelini bize göndermeniz durumunda ayağınıza en uygun şekilde, 1. Sınıf malzeme ve profesyonel bir işçiliğin ayakkabıya yansımasını göreceksiniz. Ayakkabı imalatı ve sipariş ayakkabı alanında lider bir firma özelliği taşıyan asil kundura, Kayseri erkek ayakkabı siparişi denilince şehrin merkezi ve ilçelerine de özel ayakkabı siparişi sistemi ile hizmet vermekte.

Kayseri erkek ayakkabı siparişi

Kayseri erkek ayakkabı siparişi

Türkiye’nin her yerine ayakkabı siparişi yapan firmamız, Bünyan, Develi, Felahiye, Pınarbaşı gibi Kayseri ilçelerine de ayakkabı gönderiyor. Ayakkabı siparişi vermek için 0534 526 79 07 nolu ayakkabı sipariş numaramızdan iletişime geçebilir, ya da aşağıdaki sistem üzerinden sipariş verebilirsiniz. Kayseri’de Erkek Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler ve Firmalar olarak size büyük bir avantaj sağlayan Asil Kundura, Kayseri’nin tüm ilçe ve noktalarına ayakkabı siparişi yapıyor.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi