Kaydırmaz Tabanlı Erkek Bot Modelleri

Kaydırmaz Tabanlı Erkek Bot Modelleri

Birbirinden şık yüksek kaliteli özel kaymaz tabanlıklar ve ortopedik, anatomik ve ortholıte tabanlar el yapımı işçilik ile hazırladığımız kışlık bot modellerimiz bu yılın en trend ve şık modelleri Asil Kundura’ da sizleri bekliyor. Kışın karlı ve buzlu zeminlerde yürürken çekeceğiniz zorluklarda özellikle ayakkabı tabanınızın kauçuk ve kaymaz tabanlıklardan olması çok önemli. Bu yüzden son bahar ve kışlık bot alırken mutlaka kaymaz tabanlıklardan olmasına dikkat edin. Asil Kundura olarak özellikle kışlık botlarda kullandığımız taban kalitemiz 1. sınıf kalitede ve görsellik açısından en şık tabanları kullanıyoruz. Sizlerde kışlık botlarda kalite ve sağlamlığı arıyorsanız kesinlikle ürün çalışmalarımıza göz atın.

Özel Tabanlı Erkek Botlar

Özel Üretim Erkek Bot Siparişi

Dilediğiniz modeli 30 numaradan 50 numaraya kadar yaptırabileceğiniz kalıp seçeneklerimiz ve beğendiğiniz her türlü aksesuarı dilediğiniz deri renk seçeneğinde, büyük bir ustalık el yapımı işçiliğinde hazırlıyor sizlere sunuyoruz. Ayrıca ayaklarınızdaki olası şekil bozuklukları, kemik problemleri ve topuk sorunlarınızda ayaklarınıza uyumlu birebir kalıp çalışmalarımızla tam ayağınıza uygun rahat ayakkabılar yapıyoruz. Su kaydırıcı özelliklere sahip özel deriler ile asla ayaklarınız olumsuz hava koşullarında ıslaklık içermez. Kışın gelişi güzel önemsemeden alacağınız kalitesiz malzemeden yapılmış bir bot veya ayakkabının ayaklarınıza ne denli zarar vereceğini lütfen bir düşünün. Topuk ağrıları kemik bozuklukları ve daha nice sorunlar kalitesiz ayakkabıların ayaklarınıza verdiği problemlerden bir kaçıdır. Bu yüzden özel sipariş ayakkabı yöntemi ile yaptıracağınız her ayakkabı ayağınıza uyumlu özellikler taşıyarak sorunsuz kullanım için en uygun seçenektir.

Özel Üretim Erkek Bot Modelleri

Kışlık Erkek Bot Siparişi

Sadece kendinize ait zevkleri taşıyan ayakkabınız veya kışlık botunuz olsun istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin. 1974 yılından beridir yurt içi ve yurt dışında bir çok müşteriye hitap eden Asil Kundura ürettiği her ayakkabıda insan hassasiyetiyle el emeği ve en kaliteli malzemeler kullanıyor olmasından, müşterilerimiz tarafından sahiplenen bir marka haline gelmiştir. Sizlerde Pinterest, Facebook, İnstagram ve web internet sitemizden ürün çalışmalarımız inceleyebilir WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattımızdan siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi