Kaliteli Erkek Ayakkabı Modelleri – Özel Siparişi

Kaliteli Erkek Ayakkabı Modelleri – Özel Siparişi

Mağaza mağaza gezerek aradığınız kaliteyi ayağınıza bulmakta zorlanıyorsanız Asil Kundura sizler için özel bir hizmet sunuyor. Beğenmiş olduğunuz herhangi bir modeli sizin için ayağınıza uygun şekilde birinci sınıf bir hizmet ile hazırlayarak kaliteyi ayağınıza taşıyor. İmalatcı bir firma olan Asil Kundura, kaliteli erkek ayakkabı modelleri ile siz değerli müşterilerine özel tasarım erkek ayakkabı hizmeti sağlamakta. Yılların bize kazandırdığı bilgi birikimi, tecrübe ve sanatkarlık ile hizmet anlayışımızda profesyonelliğe imza attığımızı ürünlerimizin kalitesi ile ortaya koymaktayız. Ankara’da özel sipariş ayakkabı denince ilk akla gelen firma olan Asil Kundura kendini ve ayağına özel hisseden müşterileri içinde özel bir çalışma yaparak herhangi bir yerde gördüğünüz bir modeli veya hayalinizde bulunan ayakkabı modelini WhatsApp yoluyla 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş hattı üzerinden yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak numaranızı ve varsa ayağınızda herhangi bir problem bunu da belirtmenizi istiyoruz.

 

Bu şekilde özel siparişinizi oluşturarak ortalama 1 hafta 10 gün içerisinde özel tasarım erkek ayakkabı siparişinizi hazırlıyor ve adresinize gönderiyoruz. Diğer firma ve mağazalardan farkımız müşterinin istediği her ayakkabı modelini istediği ayak numarasına ve dilediği renkte dilediği şekilde yapabilme avantajına sahibiz. Asil Kundura olarak sizlere vermiş olduğumuz bu üstün hizmet sebebiyle gurur duyuyoruz. Ayrıca müşterilerimize sağlamış olduğumuz hizmet açısından kaliteyi ön planda tutarken ayak sağlığı için de birinci sınıf malzeme ve profesyonel işçiliği prensip olarak görmekteyiz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi