Kaliteli Dizüstü Çizme İmalatı Yapan Yerler – Asil Kundura

Kaliteli Dizüstü Çizme İmalatı Yapan Yerler – Asil Kundura

Günlük kullanım kadar deri kalitesinden tutun da tabanın su geçirmez özellikle olmasına kadar her aşamada özel bir titizlikle hazırlanan kışlık çizme modelleri için Asil Kundura’nın ürün ve kalite hizmetinden 7-24 yararlanabilirsiniz. Profesyonel çizme imalatı yapan firma araştırması için Türkiye’nin 81 il ve tüm ilçelerinden kışlık dizüstü çizme yapımı konusunda alt kısımdaki sipariş çizme telefonundan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Kışlık Dizüstü Çizme Modelleri

 

Ayaklarınızı soğuk kış aylarında sıcak tutup saracak özel çizme modelleri ile tanışmak için çizme siparişi verebileceğiniz özel bir sistem hazırlayan Asil Kundura, istediğiniz çizme modelini kişiye özel olarak yapıyor.

Kışlık Dizüstü Çizme Modelleri -1

Kışlık Dizüstü Çizme Modelleri -1

Üstelik 30 numara gibi küçük numara ayaklar için özel çalışmalar yapılırken, 46-47-48 numara gibi büyük numara ayaklara özel çizme sipariş hizmeti de verilmekte.

 

Fermuarlı Dizüstü Çizmeler

 

Kolay bir kullanıma sahip olan fermuarlı çizmeler bayanların en çok tercih ettiği özel çizme modelleri arasındadır.

Fermuarlı Dizüstü Çizme Modelleri -1

Fermuarlı Dizüstü Çizme Modelleri -1

Fermuarlı kadın çizme modelleri arasında özellikle bu yılın trend çizme modellerine göz atacak olursak, taba rengi dizüstü çizmeler ve siyah dizüstü çizme modelleri ilgi görmeye devam ediyor.

 

Bağcıklı Dizüstü Çizmeler

 

Görünüm ve estetik çizme modeli arayışında olan ziyaretçilerimiz için önden, arkadan ya da yandan bağcıklı çizme modelleri için özel sipariş vererek temin edebilirler.

Bağcıklı Dizüstü Çizme Modelleri - 3

Bağcıklı Dizüstü Çizme Modelleri – 3

Bağcıklı çizmeler için modelin görsel estetiği kadar dikkat çeken diğer unsur da dizüstü çizme rengidir.

 

Dizüstü Çizme Yaptırmak İçin – Özel Çizme Siparişi

 

Beğendiğiniz ve yaptırmayı düşündüğünüz diz üstü çizme modeli için renk ve ayak numarası konusunda dilediğiniz seçeneği kişiye özel çizme seçeneği ile sunan Asil Kundura, özel çizme yapımı konusunda tüm Türkiye’ye hizmet sağlamaya devam ediyor. Kaliteli dizüstü çizme yaptırmak için 0534 526 79 07 WhatsApp çizme sipariş hattı üzerinden özel çizme yapımı konusunda bilgi alabilir, istediğiniz çizmenin siparişini verebilirsiniz.

Bayan Bot Siparişi İçin WhatsApp 0534 526 79 07

Bayan Çizme Siparişi İçin WhatsApp 0534 526 79 07
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi