Kaliteli Bot Nasıl Anlaşılır?

Kaliteli Bot Nasıl Anlaşılır?

Soğuk havalarda ayağınızı sıcak tutacak ve saracak bir bay-bayan bot almayı düşünüyorsunuz fakat kaliteli olup olmadığından şüphe ediyorsanız bu yazımızı dikkatli okumanızı tavsiye ederiz. Sizler için kaliteli bot nasıl anlaşılır ve özellikle de botta kalite standartları neler gibi sorularınıza cevap hazırlamaya çalıştık. Öncelikle unutulmaması gereken hangi ürün çeşidi olursa olsun kalitenin her zaman bir değerinin olduğunu unutmayalım. Sizler kaliteli olsun fakat ucuz da olsun düşüncesine sahipseniz, her ürün grubunun belli bir maliyeti oluşurken kaliteli ürün ile kalitesiz ürün arasında nasıl ki fiyat farkı bulunuyorsa, kaliteli ürünler arasında da fiyat farkları bulunmakta.

 

Botun Kalitesi Nereden ve Nasıl Anlaşılır?

 

Yağışlı ve soğuk günlerde giymeyi düşündüğünüz bir bot modelinin kaliteli olması için göstereceğiniz çaba kadar, fiyatını da merak ediyorsanız, fiyat ile kalite arasında belli bir oran bulunduğunu unutmayın. Eğer 1. sınıf kalitede gerçek deri ile hazırlanmış özel bir bot modelini sıradan bot modelleri ile kıyaslamadan aynı fiyata almayı hatta daha uyguna bulmayı düşünüyorsanız bu fikirden bir an önce vazgeçmenizde yarar var. Çünkü kaliteyi oluşturan malzeme ve parçaların belli maliyetleri bulunacağından kandırılma riskinin bulunmaması için özel ve marka ürünlerin tercihi ile el yapımı bot modelleri ilgi alanında bulunması daha doğru olacaktır.

Kaliteli Kışlık Bot Modelleri

Kaliteli Kışlık Bot Modelleri

 

Kaliteli Bot Sahibi Olmak İçin;

 

  • Deri Kalitesi
  • Taban Standartları
  • Kullanılan İç Astar
  • Taban Astarı
  • Kalıpta Bekleme Süresi

Bu sıralamanın bot kalitesi ve özel bir deri ürünü için olmazsa olmaz seçenekleri oluşturmakta. ayağa özel bot yaptırmak isteyen kişi bu belirtmiş olduğumuz seçenekleri dikkatle irdeleyip kışlık bot almayı düşünebilir. Yalnızca bot özellikleri yönünden değil de kaliteli ayakkabı nasıl anlaşılır adlı yazımızı da inceleyerek ayakkabı standartları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler de özel bot siparişi vererek istediğiniz bot modelini özel olarak yaptırabilirsiniz. Özel bot siparişi vermek için 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi