Kaliteli Ayakkabı Nasıl Anlaşılır?

Kaliteli Ayakkabı Nasıl Anlaşılır?

Ayakkabı almaya karar verdiniz fakat kalitesiz ve sağlıksız olmasından mı korkuyorsunuz? Vereceğiniz paranın boşa gitmesinden, kandırmaktan daha kötü ne olabilir ki! Siz değerli ziyaretçilerimiz için insanların en çok karşılaştıkları Ayakkabı sorunları ve Ayakkabı hileleri konusunu araştırdık.

Kaliteli Ayakkabı Sırları

Öncelikle almak istediğiniz ayakkabının sağ ve sol tekini birbiri ile kıyaslayın. İkisi arasında belirgin Bir fark olmaması gerekir.

Ayakkabı Kalitesi

Dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de ayakkabının derisi ile tabanı arasında kalan kısımda ilaç lekesinin olup olmadığıdır. Ayakkabı üzerinde ve çevresinde ilaç lekesi yoksa bu ayakkabının üretimine verilen önemi gösterir.

SAHTE DERİ NASIL ANLAŞILIR?

Yine ayakkabının deri olup olmadığından şüphelenen binlerce insanın merak ettiği konuya gelecek olursak, gerçek bir derinin iç yüzünde orjinal tüyleri yer alır.

Sipariş Ayakkabı

Sahte deride ise bu tüyler görünmez. Yine en çok denenen yöntemlerden diğeri de derinin arka ya da görünmez bir bölgesine 10-15 saniye kadar çakmak ile ateş tutulmasıdır. Genelde sahte deriler hemen kararıp renk verir. Orjinal deride ise bu durumun söz konusu olmadığı söylenir.

Ayakkabı Kalitesi

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz ayakkkabıda yer alan malzemeler ne derece iyi olursa ortaya konulan ayakkabı kalitesi de bir o kadar iyi olacaktır. İç kısmında kullanılan astarın kalitesi de önemli olmakla birlikte, ayağı terletmeyen astarın kullanılması ayak sağlığı için son derece büyük önem arz etmekte.

Sizlere ayakkabının kalitesi ve sağlıklı bir ayakkabının püf noktaları ile ilgili aydınlatan bilgiler verdiğimizi düşünüyoruz. Özeabı Siparişi vermek isteyen müşterilerimiz WhatsApp Sipariş hattımızdan bize ulaşabilir, siparişinizi bildirebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi