Kaliteli Ayakkabı Nasıl Anlaşılır? Ayakkabı Alırken Bunlara Dikkat

Kaliteli Ayakkabı Nasıl Anlaşılır? Ayakkabı Alırken Bunlara Dikkat

Ayağınıza göre bir ayakkabı aldınız, fakat kalitesinden şüpheniz varsa bu önerilerimize kulak vermenizi isteriz. Büyük bir araştırma ve ilgi sonucu aldığınız ayakkabının görüntü ve şıklığından daha çok kalile değerini öğrenebilmek o kadar da kolay olmasa gerek. Her ürünün kalitesi onun için kullanılan malzeme ve işçiliği ile doğru orantılı şekilde artar. Alacağınız kaliteli ayakkabı için her iki tekini de kıyaslayarak kontrol edin. Aralarında belirgin bir farkın olmaması kalitesini gösterir. Ayakkabının köşe ve görünmeyen noktalarında belirgin şekilde ilaç ve tutkal olmamasına özen gösterin.

Özenilmiş ve itina gösterilmiş bir ayakkabının işçilik yönünden titiz bir şekilde yapılmış olması önemlidir. Ayakkabı astarı ayağınızı terletmeyen sağlık yönünden rahatlatıcı olması önemlidir. Ayrıca derinin ve tabanının kalitesi ayağınızın ne kadar rahat edeceğinin teminatıdır. Fermuarlı veya tokalı ayakkabı modelleri için toka ve fermuarı kontrol edin. kırık, çatlak ve bozuk bir ürünü birkaç saat ya da gün sonra fark ettiğinizde çok geç olabilir. Unutmayın ki kaliteli ayakkabı demek, pahalı ayakkabı demek değildir. Fakat her kalitenin de bir değeri vardır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından iletişim bilgilerini yazıp bize info@asilkundura.com.tr ye mail gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 2 iş günü içersinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde geri iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda hata yoksa geri iadesi malesef mümkün değildir.
Copyright © 2016 Asil Kundura