Kalın Taban Erkek Bot Modelleri – Özel Sipariş

Kalın Taban Erkek Bot Modelleri – Özel Sipariş

Soğuk havaların vazgeçilmezi kışlık botlar, özellikle bayanlar kadar erkeklerin de en çok tercih ettiği türler arasında yerini korumakta. Bay ve bayan ayakkabı seçiminde en fazla rağbet gören stil olarak kalın taban bot modelleri karşımıza çıkmakta. Peki kalın tabanlı erkek bot modelleri içerisinde belirleyici olan ne? Gelin bunu birlikte görelim.

 

Erkek Bot Modeli

Erkek Bot Modeli 2017

 

Kalın taban erkek botlarını kalite olarak birbirinden ayıran en belirgin fark, soğuk, yağışlı ve karlı günlerde su geçirmeyen bir özelliğe sahip olması temel kriter olarak göze çarpmakta. Bottaki taban kalınlığı kadar derinin su ve soğuk geçirmez oluşu, ayağın sıcak kalmasında çok kritik bir konuyu oluşturuyor.

 

Kalın Taban Erkek Bot Modelleri;

 

Erkekler için özel ayakkabı ve bot trendleri arasında taban kalınlığı, renk ve deri kalitesi belirleyici bir unsur olduğu şüphesiz. Baylar için en çok tercih edilen şeyin ise gösterişten ziyade soğuk geçirmemesidir.

 

boy uzatan ayakkabı siparişi

Özel Erkek Bot Siparişi

 

Siyah renkli erkek bot modelleri açık ara farkla önde olması kahverengi ve taba renklerinin de tercih edilmediği anlamına gelmiyor tabi. Özellikle 2017 yılının erkek trend bot modelleri arasında yükselen yıldız olarak taba rengi bot modelleri yer almakta.

 

Kalın Taban Erkek Bot Siparişi Vermek İçin Ne Gerekli?

 

Mağaza ve dükkânları gezdiniz. Üstüne üstük internet sitelerini de taradınız fakat ya aradığınız modeli bulamadınız, ya da bulduğunuz erkek bot modeli ayağınıza olmadı (ayak numaranıza uyan bot yok diyelim). Bu ve benzeri sorunlara takılmanıza gerek kalmadan aşağıdaki link üzerinden ya da sağ tarafta yer alan whatsap ayakkabı sipariş hattımız üzerinden herhangi bir erkek bot modelini dilediğiniz renk ve ölçüde özel olarak yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine özel ayakkabı sipariş hizmeti verirken, kaliteli erkek bot modellerini en kısa sürede ayağınıza taşıyoruz.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi