Kalem Elbiseler Hangi Ayakkabılarla Kullanılır?

Kalem Elbiseler Hangi Ayakkabılarla Kullanılır?

Kalem elbiseler her bayanın dolabında mutlaka bulunması gereken kurtarıcı elbisedir. Gideceğiniz her yere uyum sağlamasının yanı sıra tek parça avantajını da oldukça karşılıyor. Vücudunuzu tanımak kalem elbise tercihlerinizde önemli olacaktır. Kilolu bir bayansanız bir beden ince gösteren kalem elbiseleri tercih edebilirsiniz. Kısa bir bayan iseniz bacak boyunuzu kesmeyecek ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz. Kalem elbiseler ile her ayakkabı kullanılabilir. Fakat elbisenin kumaşına göre değişim olabilir. Yani kalem elbisenin boyu, elbisenin kumaşı, detayları kullanacağınız ayakkabıyı belirleme de en önemli etkenlerdir.

 

Yaz mevsiminde hangi ayakkabılar ile kombinlenebilir?

 

Kalem elbiseler her mevsime göre farklı ayakkabılar ile bütünleşseler de şüphesiz tüm mevsimler için en doğru tercih stiletto olacaktır. Stiletto topuklu ayakkabı modellerinde parmak dekoltesi, modern topuk boyu, topuk detayı gibi ince ayrıntılar kalem elbiselere küçük dokunuşlar sağlayacaktır. Bunun dışında tek bantlı topuklu ayakkabılar da yaz mevsiminde olan davetlere katılırken tercih edeceğiniz ayakkabı modellerinden olabilir. Özellikle ten rengi, bronz tonları bacak boyunuzu uzun göstermenize de katkı sağlayacaktır. Çok bantlı yüksek topuklu ayakkabılar ise daha şık kalem elbiseler ile kullanılmalıdır. Tüm bunlar dışında spor ayakkabılar yumuşak dokulu, spor kalem elbiseler ile kombinlenmelidir. Günlük yaşam için de oldukça uygun olan bu kombin bahar aylarında da vazgeçilmez olacaktır. Aynı şekilde spor kalem elbiseleri kalın bantlı terlikler ile de kombinkeyebilirsiniz. Hem yaz aylarının bunaltıcı sıcaklığı hem de doğal bir görünüm kombininizi destekleyecektir. Penye kalem elbiseler sandaletler ile de oldukça uyum sağlayacaktır.

 

Kış mevsiminde hangi ayakkabılar ile kombinlenebilir?

 
Kış mevsiminde ise kısa botlar, çizmeler ile kullanılır. Kalem elbiseler ile çizme tercih ediyorsanız çorap giymelisiniz. Bu şekilde bütünlük oluşacak ve demode bir görünüm olmayacaktır. Bootieler de kış aylarının vazgeçilmez parçalarından biri. Aynı zamanda kalem elbiseler ile de oldukça uyum içinde olacaktır. Kış mevsiminde davete katılırken ise süet stiletto tercih edebilirsiniz. Spor olmanız gereken bir yerde ise yumuşak uzun kollu spor kalem elbiseler ile postal botlar, kar botları tercih edebilirsiniz.

 

Özel Sipariş Topuklu Ayakkabı Modelleri

 

Özel bir davete katılırken, giyeceğiniz elbise ile birlikte tercih edebileceğiniz topuklu ayakkabı modelini bulamıyorsanız, siz de istediğiniz modeli özel olarak yaptırabilirsiniz. Asil Kundura olarak özel sipariş ayakkabı sektöründe yıllardan bu yana hizmet veriyoruz. Vereceğiniz siparişlerde kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde alacağınız ayakkabılar sadece güzel görünmekle kalmıyor, aynı zamanda uzun ömürlü kullanımı ile de dikkat çekiyor.

Vereceğiniz siparişleri dilerseniz telefon üzerinden müşteri hizmetlerimiz ile verebileceğiniz gibi, dilerseniz de WhatsApp üzerinden istediğiniz ayakkabının fotoğrafını da gönderebilirsiniz. Fotoğraf göndererek yaptıracağınız ayakkabılar, istediğiniz modelin birebir aynısı olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede istediğiniz ayakkabılar birebir talep ettiğiniz gibi üretilecektir. Vereceğiniz siparişlerde dilerseniz ortopedik ayakkabı talep ederek ayakkabının kullanım rahatlığı sunmasını da sağlayabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi