Kahverengi Erkek Bot Modelleri / Ayakkabı Siparişi

Kahverengi Erkek Bot Modelleri / Ayakkabı Siparişi

Dilediğiniz renk ve modelde bot siparişi verebilir, istediğiniz ayakkabı stiline ulaşabilirsiniz. Kahverengi erkek bot modelleri ile en fazla tercih edilen renklerden biri olduğu bilinirken, kahverengi ayakkabı modelleri gibi taba renkler de dikkat çekmektedir. Tokalı kahverengi erkek bot, fermuarlı kahve erkek botlar ve diğer tarzlarda bot siparişi verebilirsiniz. Nasıl bot siparişi veririm diye merak edenler için 0534 526 79 07 numaralı bot sipariş hattımızdan iletişim sağlayarak model ve siparişler hakkında bilgi alabilir, dilediğiniz model ayakkabıyı yaptırabilirsiniz. Taba rengi ayakkabı yaptırmak bir tutkudur desek yeridir. Kahverengi bayan ayakkabılar ve taba rengi çizme modelleri ile dilediğiniz bir modelin görselini belirtilen numara üzerinden gönderdiğinizde siparişiniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kahverengi erkek Bot Modelleri

Kahverengi Erkek Bot Modelleri

Şıklık yarışında olanlar, görünüm ve stilin önemli olduğunu düşünenler, tasarım bana özgü olsun isteyenler, hayalimdeki modele sahip olmak istiyorum diyen ziyaretçilerimiz için özel sipariş ayakkabı sistemimiz ile tanışın. Sizler için kaliteli ayakkabı tasarımı, profesyonel ekibimiz ile hazırlanıp belirtilen en kısa zaman içinde verilen adrese gönderilir. 30 numaradan 45,46,47,48,49 ve 50 numaraya kadar olan her ayak numarasında dilediğiniz ayakkabı ve bot siparişinizi verebilirsiniz. Gelin ayakkabısı, ortopedik ayakkabılar ile birlikte özel gün ve geceler için aranan düğün ve nişan ayakkabılar, topuklu ve platformlu ayakkabı, çizme modelleri ile sizlere profesyonel anlamda dünya standartlarında ürün hazırlıyoruz. Yurdumuzun her noktasına ayakkabı ve özel tasarım bot, çizme ürünlerinizi en kısa zamanda gönderirken kaliteyi ayaklarınıza göre hazırlıyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi