Kahverengi Ayakkabı Nasıl Siyaha Boyanır?

Kahverengi Ayakkabı Nasıl Siyaha Boyanır?

Aldığınız ayakkabının rengi hoşunuza gitmedi ya da deformeler sonucunda kötü bir görünüm oluştuğunu düşünüyorsanız ayakkabının rengi nasıl değişir veya kahverengi ayakkabı siyaha nasıl boyanır gibi sorularınıza en güzel çözümü sunuyoruz. Şıklık ve zarafet konusunda her insanın zevkine uygun renk ve stillerde ayakkabı alması kadar doğal birşey yoktur. Fakat zamanla renginin değişime uğraması ya da yüzeyinde meydana gelen bozulmalar sonucunda ayakkabının rengini değiştirmek isteriz. Daha önce kahverengi ayakkabı alan birinin ayakkabı rengini değiştirme isteği neticesinde bunu nasıl ve ne ile yapacağını bilmemesi konusunda ümitsizliğe kapılabiliyor. Ayakkabı, bot ya da çizmenizin boyasını değiştirebilmek için kullanacağınız malzeme ve uygulama yöntemi derinin rengini değiştirme konusunda oldukça önemlidir.

 

Kahverengi Ayakkabıyı Siyaha Boyama İşlemi

 

Büyük bir hevesle aldığınız kahverengi ayakkabının rengini değiştirme fikri için hangi boyayı nasıl kullanmanız gerektiğini bilmiyorsanız aşağıdaki sıralamayı takip ederek kahve rengi deri ayakkabınızın rengini siyaha çok kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

 

Kahverengi Ayakkabıyı Siyaha Boyama - Rengini Değiştirme

Kahverengi Ayakkabıyı Siyaha Boyama – Rengini Değiştirme

 

Deri Rengi Değişimi İçin Gereken Malzemeler;

 

1- Siyah Boya Verniği

2- Siyah Boya

3- Cila

4- Fırça

5- Kadife Bez

 

Öncelikli olarak ayakkabının yüzeyi pis, kirli ya da tozlu olmaması gerekir. Yüzeyini bir sıvı sabun ve sünger marifetiyle silip, kuruttuktan sonra siyah boya verniğini, rengini değiştirmek istediğiniz ayakkabınızın yüzeyine sürerek kurumasını bekleyin.

 

Kahverengi Ayakkabı Rengi Siyaha Çevirme

Kahverengi Ayakkabı Rengi Siyaha Çevirme

 

Piyasada oldukça sık satılan ve çok kaliteli boya türleri olan nurileflef ya da güneş gibi boya türlerini kullanarak ayakkabınızı siyaha boyayıp tekrar kurumasını bekleyin.

 

Kahverengi Ayakkabıyı Siyaha Boyama

Kahverengi Ayakkabıyı Siyaha Boyama

 

Kuruyan boyanın üzerine bu defa da siyah nurileflef cilası ya da güneş cilasından bolca yedirin.Yaklaşık 1 saat kurumasını bekleyin. Kuruyan boya ve cilanın yüzeyini kıl ayakkabı fırçası ile hafif hafif fırçalayıp parlatın. Fırça darbelerini ayakkabınızın yüzeyine sürterken fazla bastırmamaya özen gösterin. Ayakkabınızın siyaha dönüştüğünü ve parladığını göreceksiniz.

 

Kahverengi Ayakkabıyı Siyaha Boyala İşlemi

Kahverengi Ayakkabıyı Siyaha Boyala İşlemi

 

Son aşamada ise boyayıp parlatmış olduğunuz ayakkabının her yerini kadife bez ile hafifçe silerek daha çok parlamasını sağlayabilirsiniz. Unutulmaması gereken en önemli detay, ayakkabılarınızı hazır boyalar ile boyamamanızdır. Çünkü hazır boyalar ayakkabının yüzeyini çatlatıp derinin kısa sürede deforme olmasına neden olacağından kaliteli boyaların tercih edilmesi oldukça önemli.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi