İzmir’de Bayan Oxford Ayakkabı Siparişi

İzmir’de Bayan Oxford Ayakkabı Siparişi

Kadınlar sadece özel günlerde değil, gündelik hayatında da şık ve ilgi çelici olmayı severler. Bu yüzden giydikleri kıyafetlere ve bu kıyafetler ile birlikte kullandıkları takı ve aksesuarlara da oldukça dikkat ediyorlar. Günlük kıyafetleriniz ile birlikte kot pantolonların altına spor ayakkabılar ya da kombininize uygun topuklu ayakkabılar tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda Oxford ayakkabılar da tercih edebilirsiniz. Bayan Oxford ayakkabılar günlük kıyafetlerin altına tercih edilmesinin yanı sıra, etek ve elbise gibi kıyafetlerin altına da tercih edilebiliyor.

Oxford ayakkabıların yüzlerce farklı model ve çeşidi bulunuyor. Siz de tarzınıza uygun olan modelleri alarak tarzınızı daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Okul ayakkabısı olarak da kullanılabilecek bu ayakkabıların, süet ve rugan gibi farklı modelleri yer alıyor. Aynı zamanda farklı desen ve renkteki modeller arasından istediğinizi de tercih edebilirsiniz. Bu ayakkabıların normal ayakkabılara kıyasla daha klasik olması, ayağınızın içinde rahat etmesini de sağlayacaktır. Oxford ayakkabıları günlük kıyafetleriniz ile tercih edecekseniz, renk ve tarz uyumuna oldukça dikkat etmeniz gerekiyor.

Tercih edeceğiniz kıyafetler daha canlı renkler ise tercih edeceğiniz ayakkabılar açık renklerde ya da mavi tonlarında Oxford ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Bu ayakkabılar tercihinize bağlı olarak rugan ya da süet olabilir. Ayrıca ayakkabının üst desenini de tercihinize bağlı olarak değiştirebilirsiniz.

Bayan Oxford ayakkabı siparişi

 

Bayan Oxford ayakkabılar sadece birkaç farklı marka tarafından üretilen ayakkabı çeşitleridir. Spor ayakkabılar ya da topuklu ayakkabılar gibi yüzlerce farklı firma tarafından üretilmiyor olmaları da Oxford ayakkabı almak isteyenleri özenli bir seçim sürecine zorluyor.  Oxford ayakkabıları mağazalardan satın alabileceğiniz gibi ayağınıza özel üretilmiş ayakkabı siparişi de verebilirsiniz.

Asil kundura olarak özel üretim ayakkabı sektöründe verdiğimiz üst düzey hizmetler ile birlikte, siz değerli vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunuyoruz. Yıllardan bu yana ayakkabı sektöründe olan Asil Kundura, bu sayede vatandaşlara en iyi hizmet garantisini sunuyor. Siz de yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını bize göndererek özel ayakkabı yaptırabilirsiniz.

 

Nasıl Ayakkabı Siparişi Verebilirim?

 

Verdiğiniz siparişlerde kullanılan ayakkabı malzemeleri, piyasadaki en üst düzey malzemeler olmakla birlikte size özel olarak üretilen ayakkabılar ayaklarınızda bir rahatsızlık oluşmasına da neden olmayacaktır. Çeşitli ayak sorunları yaşıyorsanız ya da ayaklarınız gün içerisinde oldukça uzun saatler boyunca ayakkabıda kalıyorsa, ortopedik ayakkabı siparişi vererek ayak sağlığınızı da koruyabilirsiniz. İzmir’de bayan Oxford ayakkabı siparişi alan firmamız aracılığı ile Türkiye’nin her yerine ayakkabı siparişi verebilirsiniz. 0534 526 79 07 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek siparişlerinizi haftanın 7 günü 24 saat boyunca bizlere iletebilirsiniz. Tarafımıza telefon ile ulaşıp istediğiniz ayakkabının renk ve model seçeneklerini belirtebileceğiniz gibi, direkt olarak siparişinizi WhatsApp üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız ayakkabılarda herhangi bir sorun tespit etmeniz halinde ise yine bizimle iletişime geçerek sorunun çözülmesi için talepte bulunabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi