İstanbul’da Özel Sipariş Ayakkabı Yapan Yerler

İstanbul’da Özel Sipariş Ayakkabı Yapan Yerler

Ayağına uygun ayakkabıyı bulamayanlar, beğendiği ayakkabının ayak numarası olmayanlar, ayağında kemik,nasır gibi sorunlar bulunanlar tam size göre bir yazı hazırladık. Herhangi bir yerde gördüğünüz model ayakkabı ile fotoğraf, resim ve görseli Asil Kundura’ya göndererek dilediğiniz ayakkabıya artık kolayca ulaşabileceksiniz. Erkek Özel Ayakkabı Siparişi ve modelleri alanında büyük bir uzmanlık alanına sahip olan Asil Kundura, Ankara’dan tüm Türkiye’ye özel ayakkabı siparişi yapmakta. İstanbul’da Özel Ayakkabı Siparişi yapan Asil Kundura, İstanbul’un Asya ve Anadolu yakasından, tüm ilçelerinden gelen siparişleri çok kısa sürede yaparak adreslerine teslim edebilmekte.

 

ozel_siparis_ayakkabi

 

Özel günleriniz ve Nişan-Düğün, Gelin Ayakkabı Siparişi alanında da büyük bir üne sahip olan bu özel firma sayesinde dilediğiniz tüm bay ve bayan ayakkabı modelleri ile bayan ayakkabı siparişi verebilir, hayalinizdeki ayakkabıyı özel sipariş olarak yaptırabilirsiniz. İstanbul Sipariş Ayakkabı alanında ayağına göre ayakkabı bulamayanlar ve ayağında bazı sağlık problemleri yüzünden ayakkabı alamayanlar için de büyük bir çözüm merkezi olan Asil Kundura Bayan Özel Ayakkabı Siparişi alanında da büyük bir üne sahip.

 

ozel_siparis_ayakkabi

 

Dükkan dükkan gezip ayağınıza uygun ayakkabı bulabilmek için vereceğiniz zahmeti çok daha kolay bir hale getiren firmamız, ayağınız için adeta özel bir hizmet sunmakta. Ayakkabı siparişi vermek için 0534 526 79 07 nolu whatsapp sipariş numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi