İstanbul’da Özel Sipariş Ayakkabı Yapan Yerler

İstanbul’da Özel Sipariş Ayakkabı Yapan Yerler

El yapımının sanatla, kaliteyle buluşmasını siz değerli ayakkabı sevenlerine önemle sunmaktayız. Değerli dünya özel ayakkabı konseptinde Asil Kundura sıralamalarda yerini almaktadır. Kişiye özel bir stilde günlük kombine uygun, özel günlere uygun ya da sizi çok şaşalı görsel gösterecek bir tasarımı bizimle iletişim kurarak elde edebilmektesiniz. Özel konseptte sizlere sunduğumuz bu özel ayakkabı camiasında el yapımı tekniği ile sizlere en özel trend çalışmalar yapıp sunmaktayız. Etkili özel bir çalışma titizlik gerektirdiği gibi, önemini yükselterek belirteceğiz ki malzeme kalitesinin yüksek olması da bir o kadar önemlidir. 1974 yılından günümüze özel sipariş üretimi sizlere en iyi şekilde sunmaktan Asil Kundura kurumsal işletme olarak gurur duymaktayız. Türkiye’nin ya da Dünya’nın neresinde olursanız olun bu özel sipariş ayakkabı camiasından yararlanabilmektesiniz. Ürün siparişiniz verildikten sonra 7 ile 14 gün arasında bir süre zarfında üretimini tamamlar ve kargo aracılığı ile hızlı bir teslimat ile sizlere ulaşmaktadır.

Özel Üretim Ayakkabı Siparişi

İstanbul’da Ismarlama Ayakkabı Üretimi

Kişiye özel kalıplarda özenle hazırlanan siparişlerinizin derileri hakiki dana derisinden üretilerek yapılmaktadır. Özel tasarımın sanatla olan bağdaş olması üretimi kaliteli hale getirmektedir. İster rahat konfor tabanlı bir ayakkabı seçiminde bulunun, isterseniz kösele çalışmalı özel ürünlerimizden seçim yapabilmektesiniz. Siz değerli ayakkabı severler olarak, ürünlerimiz arasında seçim yaparken zorlanacağınızın altını çizip, özenle hazırladığımız el emeği çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Özel kalıplarda bekleyen sipariş ürünler fırınlama, şoklama, kösele alt kazıma çalışmaları ve ürün temizliği ile ondan fazla işlem görmektedir. Bildiğiniz üzere fabrikasyon ürünler çabuk deforme olmakta ve daha kötüsü ayak sağlığını yüzde doksan etkilemektedir. Koku, mantar, yara gibi birçok ciddi ayak rahatsızlığını önlemek için gerçek hakiki dana derilerini tercih etmeniz, sizin ve ayak sağlığınız için öneminin çok büyük olduğunu belirtmek isteriz.

Kişiye Özel Tasarım Ayakkabı Siparişi

İstanbul’da Özel El Yapımı Ayakkabı Yapan Firmalar

Üretimde, kalitede, ustalıkta sizlere hep daha iyi bir hizmet verebilmek adına yıllarca özel tasarım ayakkabı üretiminde bulunan Asil Kundura, yurtiçinden ve yurtdışından herkese özel sipariş ayakkabı hizmeti sunmaktadır. Kullanılan hakiki dana derileri ayak yapınız ile tam olarak bütünleşerek rahatlık ve konfor kazanmaktadır. Konforu en son limit ile yaşayacağınız rahat konfor tabanlı ayakkabılar ile sizde bulutların üzerinde gezercesine bir ayakkabıya sahip olabilirsiniz. Özel olarak gördüğünüz, size ait olduğunu düşündüğünüz bir tasarım var ise bizlere en yakın Pinterest, Facebook, Tumblr, İnstagram sosyal medya uygulamaları üzerinden iletebilirsiniz. Belirteceğiniz model ve tasarımları detayı detayına özenle inceleyerek santim santim ölçerek üretim sağlamaktayız. Özel üretimin favori modellerinden sizlerde sipariş vermek isterseniz WhatsApp 0534 526 79 07 numaralı destek ve sipariş hattından gerek bilgi edinebilir, gerekse de siparişlerinizi aktarabilirsiniz. Özel konseptte sizlere sunulan bu hizmeti daha farklı yaşamak isterseniz Asil Kundura internet Web adresimizden de inceleme yapabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi