İstanbul’da Özel Abiye Ayakkabı Siparişi

İstanbul’da Özel Abiye Ayakkabı Siparişi

Her bayan katıldığı bir davette ya da özel bir gecede tarzı ile tüm gözlerin kendi üzerine çevrilmesini ister. Modaya uygun doğru abiye elbise seçildikten sonra bayanların yapması gereken tek şey bu elbiseye uygun aksesuar ve ayakkabı seçimidir. Modayı yakından takip eden bayanlar için bu seçim oldukça kolay olurken moda ile ilgili pek fazla olmayan bayanlar aksesuar ve ayakkabı seçiminde oldukça zorlanıyor. Peki, abiye elbisenin altına hangi tarz ayakkabılar tercih edilmelidir?

 

Abiye elbisenin altına hangi ayakkabı giyilir?

 

Abiye Ayakkabı Modelleri 2017

Abiye elbisenin altına topuklu ayakkabı seçimi yaparken öncelikle elbisenin rengini ve tarzını belirlemeniz gerekiyor. Tercih edeceğiniz elbise koyu renklerde ise bu elbisenin altına yine elbisenin renklerini uygun koyu renk topuklu ayakkabılar tercih etmeniz gerekiyor. Elbisenin rengi siyah ise tercih edebileceğiniz iki farklı topuklu ayakkabı bulunuyor. Bu elbisenin altına tarzınıza uygun olarak siyah topuklu ayakkabı tercih edebileceğiniz gibi siyaha yakın koyu lacivert ve koyu mor tonlarında ayakkabılarda tercih edebilirsiniz. Ancak elbisenin altına farklı renkte ayakkabı geleceksiniz bunu kullandığınız takılar ve aksesuarla da desteklememiz gerekiyor. Giyeceğiniz elbise açık renkte ise bu elbisenin altına yine açık renklerde beyaz ve krem rengi tonlarında topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

Elbisenin rengi dışında tarzına uygun ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Elbiseniz dar ve vücudu saran tarzda bir elbise ise bu elbiselerin altına ince topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz. Bu ayakkabılar elbisenin size kattığı zarif görüntüyü destekleyecek ve daha hoş bir hava oluşmasını sağlayacaktır. Giydiğiniz elbise normal abiye elbiselere göre daha sade ise bilek detaylı topuklu ayakkabılar ile daha dikkat çekici bir görüntü oluşmasını da sağlayabilirsiniz.

Giydiğiniz elbise daha salaş bir kıyafet ise bu elbisenin altına ince topuklu ayakkabılar giymemeniz gerekiyor. Bu ayakkabılar salaş elbiseler ile demode bir görüntü yaratmakla birlikte yürüyüşünüzü de zorlaştıracaktır. Salaş elbiselerin altına kalın topuklu ayakkabılar ya da platform topuklu ayakkabılar tercih ederek daha hoş bir görüntü ortaya koyabilirsiniz. Salaş elbise tercih ediyorsanız uygun ayakkabı ile birlikte elbiseyi takılar ile de desteklemeniz gerekiyor.

 

İstanbul’da Özel Abiye Ayakkabı Siparişi

 

Özel sipariş ayakkabılar her zaman sizi daha dikkat çekici gösterecektir. Sıradan mağazalardan aldığınız ayakkabıların aksine özel sipariş ayakkabı seçenekleri sizin ayağınıza tam oturacağız ve tamamen size özel üretileceği için ayaklarınızı rahatsız etmez ve tam olarak istediğiniz amaca uygun olarak üretilir. Firmamız aracılığı ile özel yapım ayakkabı siparişi vermek için 0534 526 79 07 numaralı müşteri hizmetleri kanalımız ile iletişime geçebilirsiniz. Telefon görüşmesi ile istediğiniz ayakkabıyı ya da tarzını tarif ederek sipariş verebileceğimiz gibi WhatsApp üzerinden istediğiniz ayakkabının fotoğrafını göndererek birebir aynı ayakkabıyı da alabilirsiniz. Yıllardan bu yana ayakkabıcılık sektöründe verdiğimiz hizmetin kattığı deneyim ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi