İstanbul’da Küçük Numara Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

İstanbul’da Küçük Numara Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

Mağaza, dükkan ve alışveriş sitelerinde aradığınız, beğenmiş olduğunuz bir ayakkabı modelini ayağınıza uygun şekilde bulamıyorsanız size güzel bir haberimiz var. 30, 31, 32 numaradan 50 numara aralığına kadar her ayak numarası için istediğiniz ayakkabıyı yapıyoruz. Üstelik 1. sınıf kalite ve malzeme ile ayak sağlığınız için profesyonel üretim kadromuz sizler için hazırlıyor. Bazı insanların ayağı küçük veya ayağı çok büyük olabiliyor. Kemikli, büyük, taraklı, küçük hiç fark etmeksizin dilediğiniz ayak numarasında sipariş ayakkabı hizmeti veriyoruz. Hem de Türkiye’nin 81 iline sipariş ayakkabı sistemimiz ile ayakkabı gönderiyoruz. Acaba hayalimdeki küçük numara bot siparişi olur mu diye düşünen müşterilerimiz için bir alo demeniz merakınızı gidermeniz için yeterli olacaktır. Bay ve bayan ayakkabı siparişi vermek için 0534 5267907 numaralı GSM hattımızdan iletişim kuarark bilgi alabilirsiniz. Tabi WhatsApp üzerinden de siparişini vermek istediğiniz ayakkabı modelinin görselini gönderebilir, bilgi alabilirsiniz. Kayseri, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyükşehirlerde Ayakkabı Siparişi sağlıyoruz. Küçük numara ayakkabı modelleri için de firmamızdan dilediğiniz ayakkabıyı yaptırabilir, detaylı bilgi sağlayabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi