İstanbul’da Kösele Ayakkabı Siparişi Verilen Firma ve Yerler – Asil Kundura

İstanbul’da Kösele Ayakkabı Siparişi Verilen Firma ve Yerler – Asil Kundura

Özel gün ve gecelerde, normal zaman dilimi içinde, iş yerinizde rahat ve şık bir görünüme sahip kösele ayakkabı arayanlar için özel bir yazı hazırladık. Ayağa özel erkek kösele ayakkabı siparişi vermek isteyen müşterilerimiz, Asil Kundura’nın sizler için hazırlamış olduğu sistem sayesinde dilediğiniz ayakkabıya istediğiniz renk ve ayak numarasında ulaşabileceksiniz.

Peki Asil Kundura’nın siz değerli müşterileri için hazırladığı ayakkabı sipariş sistemi nedir ve nasıl ayakkabı siparişi verilir? Bunlardan bahsetmek, detaylarını sizinle paylaşmak istedik. Herhangi bir alışveriş merkezinde veya bir internet sitesinde gördüğünüz ve çok beğendiğiniz bir ayakkabı modeli olduğunu düşünelim. Beğendiğiniz bu ayakkabının numarasını bulamadınız veya ayağınızdaki, kemik, tarak gibi bir problemden dolayı bu ayakkabıyı alamıyorsunuz. İşte bu ve buna benzer karşılaştığınız sorunlarda siz değerli müşterilerimiz için beğenmiş olduğunuz ayakkabı modelini ayak yapınıza en uygun şekilde yaparak adresinize gönderiyoruz. Kösele ayakkabı siparişi vermek isteyenler için hakiki kösele tabana sahip ayakkabılarınıza sahip olabilirsiniz. Bay ve bayan kösele ayakkabı modelleri içerisinde sizler için dilediğiniz bir ayakkabı, bot veya çizme modelini kösele olarak yapıp adresinize gönderiyoruz. İstanbul’da kösele ayakkabı siparişi vermek isteyen müşterilerimizin yanısıra Ankara, İzmir, Adana, Muğla, Eskişehir ve diğer tüm il ve ilçeler için özel ayakkabı siparişi hizmetimiz mevcuttur.

kösele ayakkabı siparişi

kösele ayakkabı siparişi

Ayakkabı Siparişi Vermek İçin;

1- Beğendiğiniz veya yaptırmak istediğiniz ayakkabının görselini whatsApp üzerinden 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattımıza göndermeniz gereklidir.

2- Ayakkabınızı hangi ayak numarası ve renkte olmasını istiyorsanız bunları belirtmelisiniz.

3- Ayağınızda herhangi bir kemik, tarak ve nasır gibi problemler yer alıyorsa bunu bildirmeniz gerekir.

Sipariş Ayakkabı Fiyatları

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi