İstanbul’da Gelin Ayakkabısı Siparişi Yapan Yerler / Asil Kundura

İstanbul’da Gelin Ayakkabısı Siparişi Yapan Yerler / Asil Kundura

Özel gün ve geceler için ayakkabınızın özel olmasını, ayağınıza uygun olan modelin en şık ve en gösterişli kalitede olmasını kim istemez ki. Düğün için özel olarak yaptırılan gelin ayakkabı modelleri sizler için özel biçimde hazırlanarak hizmetinize sunulmakta. Nasıl mı? Asil kundura sizler için özel günleriniz için profesyonel ayakkabı tasarımcıları ve uzman imalat ekibi ile en kaliteli gelinlik ayakkabı siparişi alanında hizmet veriyor. İstanbul ve ilçelerinden yapacağınız ayakkabı siparişi alanında içiniz rahat ve emin olarak siparişinizi verebilir, İstanbul’da gelin ayakkabısı siparişi yapan yerler araştırıldığında sizler için en çok tercih edilen firmalardan biri olarak Asil Kundura’yı öneriyoruz.

 

Günlük hayatta istediğiniz ve beğenip de alamadığınız, yaptıramadığınız ayakkabı modellerini bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. İstanbul, Kartal, Beykoz, Şişli, Güngören, Taksim, Eminönü, Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ve tamamında istediğiniz bir gelin ayakkabısı siparişi verebilmeniz artık çok daha kolay. 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi