İstanbul’da Damat Ayakkabısı Yapan Firma

İstanbul’da Damat Ayakkabısı Yapan Firma

Kadın ya da erkek her insan özel günlerinde çevredeki insanların dikkatini şıklığı ile çekmek ister. Hayatınızda yaşayacağınız en özel anlardan bir tanesi de hiç kuşkusuz ki düğününüzdür. Kadınlar için şıklık ve zarafet her ne kadar ön planda gibi görünse de, aslında erkekler de bu özel günlerinde şıklığı ile dikkat çekmek için damatlığı ve ayakkabılarına özen gösteriyor.

Kadınlar için gelinlik, gelin makyajı, saç modeli ve gelin ayakkabısı modelleri gibi farklı birçok ilgi çekici parçaya dikkat etmek gerekiyor. Erkekler de düğünlerinde damat tıraşı, damatlık ve damat ayakkabısı gibi farklı parçalar ile kendi şıklığını konuklara yansıtıyor.

 

Damat Ayakkabısı Modelleri

 

Damat ayakkabıları için klasik modellerin yanı sıra her sezon yenilenen modelleri de tercih edebilirsiniz. Damat ayakkabılarının yüzlerce farklı renk ve model seçeneği bulunuyor. Damatlık seçeneğinize göre siz de uygun damat ayakkabısı modelini seçerek şıklığınızı yansıtabilirsiniz. Piyasada bulunan yüzlerce farklı damatlık seçeneğine uygun damat ayakkabısı modeli de üretilmeye devam ediliyor. Damat ayakkabısı modelleri 2017 sezonunda çok daha dikkat çekici bir hal almış durumda. Tercih edeceğiniz damatlık modeline uygun olarak damat ayakkabılarınızın renk seçeneğini de belirleyebilirsiniz.

Lacivert damatlık modelleri için tercih edilecek damat ayakkabı modelleri genel anlamda da damatlığın rengi ile uyumlu olarak lacivert tercih ediliyor. Ancak damatlığınıza uygun olarak damat ayakkabılarında farklı motifleri de tercih edebilirsiniz. Zevkinize bağlı olarak tercih edeceğiniz damat ayakkabılarında süet ya da rugan ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Damat ayakkabıları genel anlamda bakacak olursanız, takım elbiselerin altına tercih edilen klasik ayakkabılara benzemektedir. Ancak damat ayakkabılarında kullanılan işçilik ve ince detaylar diğer ayakkabılara göre daha dikkat çekici olarak tasarlanmıştır. Yani damat ayakkabılarını gündelik giyimde tercih etmeniz de daha abartı bir görünüm sunacaktır.

Giyeceğiniz damatlığın rengi normal takım elbiselerden farklı olarak bordo ve benzeri renklerde ise, ayakkabınızı da buna göre seçmeniz daha uygun olacaktır. Bordo renkte damatlıklar ile genel olarak kıyafet ile uyumlu bordo damat ayakkabıları tercih edilmektedir. Ancak daha farklı bir görünüm elde etmek istiyorsanız bordo zemin üzerine lacivert detayları olan ayakkabıları da tercih edebilirsiniz.

 

Özel Tasarım Damat Ayakkabısı Modelleri

 

İstanbul’da damat ayakkabısı yapan firma seçenekleri günümüzde oldukça çeşitli bir hal almış durumda. Ancak damat ayakkabısının daha dikkat çekici olmasını istiyorsanız, ayakkabıda kullanılan malzemelerin kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Asil Kundura olarak özel tasarım ayakkabı sektöründe yıllardan bu yana kazandığımız deneyim ile hizmet veriyoruz.

Siz de özel sipariş damat ayakkabısı yaptırmak istiyorsanız, 0534 526 79 07 numaralı müşteri hizmetler hattımız ile iletişime geçebilirsiniz. Almak istediğiniz özel bir damat ayakkabısı modeli var, ancak bunu hazır satış yapan firmalarda bulamıyorsanız müşteri hizmetleri hattımıza WhatsApp üzerinden istediğiniz ayakkabının fotoğrafını göndererek direkt olarak istediğiniz ayakkabıya da sahip olabilirsiniz. Verdiğiniz siparişler Türkiye’nin her noktasına kargo ile gönderilmektedir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi