İstanbul’da Bayan Bot Siparişi

İstanbul’da Bayan Bot Siparişi

Havaların soğuması ile birlikte ayaklarımızı sıcak tutacak özel ayakkabı yaptırmak ve özellikle bayanların bayan bot siparişi vererek özel tasarım ayakkabı sahibi olmak istemesi Gün geçtikçe artmakta. Özellikle kış aylarında topuklu bot modelleri ile bayanların fermuarlı bot seçeneklerini tercih etmesi bu tür ayakkabıların çoğunlukla satılmasına neden olmakta. Nüfusunun kalabalık olması ile ünlü olan İstanbul’da bayan bot siparişi vermek isteyen ziyaretçilerin özel olarak yaptırmak istediği bot modellerini 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımızdan doğrudan iletişim kurarak siparişlerini verebiliyorlar.

Fermuarlı Bayan Bot Modelleri

İşinden yorgun argın gelen bir bayanın ayakkabılarını çıkarmak için fazla zorlanmadan pratik şekilde fermuarlı bot ile hemen evine girmek istemesi gayet doğal. Özellikle bayanların fermuarlı bot modelleri konusunda hassas olduğu bilinse de fermuarlı çizme modellerinde de oldukça ilgi gören bu tür ayakkabılar bayanların vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Özellikle arkadan topuk kısmından başlayarak bileğin üstüne kadar fermuar seçeneği ile yandan fermuarlı bot modelleri oldukça popüler ayakkabı modelleri arasında yerini bu kış da alacak gibi.

Bağcıklı Bayan Bot Modelleri

Bayanların süs ve görünüm açısından daha estetik bulduğu bağcıklı botlar en çok ilgi gören ayakkabı modelleri arasında yerini alırken bağırsağın uzunluğu ve kısalığı da duruma göre değişkenlik gösteriyor. Bağcıklı bayan botlar arasında ön yüzden bağcıklı ve yandan bağcıklı bot modelleri ile süs bağcıklı bayan botlar bu yılın trendleri arasında yer alacağı konuşulmakta.

Bayan Bot Siparişi Vermek için;

Herhangi bir yerde çok hoşumuza giden bir bot modelini özel olarak yaptırmak isteyen kadınların gördükleri bayan bot modelini bize WhatsApp sipariş hattımız olan 0534 526 79 07 numaramız olan bot sipariş hattımız üzerinden ileterek siparişlerini verebiliyorlar.

İstanbul'da Fermuarlı ve Topuklu Bot Modelleri - Özel Ayakkabı Siparişi

İstanbul’da Fermuarlı ve Topuklu Bot Modelleri – Özel Ayakkabı Siparişi

Renk, ayak numarası, stil ve model olarak istediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırabileceğiniz çok özel fırsatlar sunan Asil Kundura ayağınızın rahatına düşünerek 1. Sınıf kalitede özel ayakkabılar yapmaya devam ediyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi