İstanbul Sultangazi’de Ayakkabıcılar

İstanbul Sultangazi’de Ayakkabıcılar

Özel üretim ayakkabıların adres ve konumları son zamanlarda araştırma konusu olmuş durumda. Üstelik İstanbul’da özel ayakkabı yaptırmak isteyenler için Asil Kundura doğru adres olacaktır. Türkiye’nin kaliteli ayakkabı üreticisi olan Asil Kundura’dan dilediğiniz ayakkabı modellerini kişiye özel olacak şekilde yaptırabilmeniz için özel bir sistem geliştirildi. Yapmanız gereken İstanbul Sultangazi’de oturuyorsanız alt kısımdaki iletişim sistemi üzerinden bilgi almanız yeterli olacaktır. Sizler de Sultangazi’de ayakkabı imalatçıları için alt kısımdaki canlı destek sisteminden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sultangazi Ayakkabı İmalatçıları İstanbul

Her gördüğünüz ayakkabı ayağınıza olmayabilir. Ayak şekil yapınız ya müsait değildir, ya da ayak numaranız piyasada bulunmayan ayak standartlarındadır. Böyle bir durum için can sıkıcı gibi görünse de Asil Kundura, kişiye özel ayakkabı imalatı ile sizleri bu sorunlardan kurtarıyor. Ayağınızın ve yaptırmak istediğiniz ayakkabının görselini 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş sistemimize göndererek istediğiniz ayakkabıyı kişiye özel üretim sistemi ile yaptırabilirsiniz. Üstelik renk ve stil değişikliği yapabiliyorsunuz. Ayakkabı üzerinde yapabileceğiniz özgürce değişiklik ve düzenlemeler sayesinde kendinizi çok da güvende hissedeceksiniz. Sıradışı ayakkabı tasarımlarının vazgeçilmez adresi olan Asil Kundura, yalnızca Türkiye’nin değil, dünyanın da birçok ülke ve merkezine özel üretim ayakkabı hizmeti sağlamaya devam ediyor.

İstanbul'da Ayakkabı İmalatı Toptan
İstanbul’da Ayakkabı İmalatı Toptan

Seri üretim ile ayakkabı yaptırmak isteyen firma ve mağazalar için de kaliteli ayakkabı tedarikçisi olması, Asil Kundura‘nın standart üstü bir ayakkabı firması olduğunun kanıtı niteliğinde. Profesyonel ayakkabı üreticileri için esas alınan kalıcı müşteri ve insan memnuniyeti, Asil Kundura’da felsefe ve belirli bir çizgi haline gelerek, öncelikli amaç olması başarı için geçerli bir neden. Sizler de İstanbul’da kaliteli ayakkabı yaptırmak istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı sipariş ayakkabı sisteminden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi