İstanbul Merter’de Toptan Ayakkabı Üretimi Yapan Firmalar

İstanbul Merter’de Toptan Ayakkabı Üretimi Yapan Firmalar

Kaliteli bir ayakkabı yaptırarak özel ürünleri satış için bir iş yeriniz var ise Asil Kundura sizlere seri üretim ayakkabı hizmeti veriyor. Sizlere kaliteli ve toptan ayakkabı yaptırmak için alt kısımdaki iletişim sistemi üzeri ile detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Hakiki deri ayakkabılar özel sipariş olduğu gibi her stilde ve ayak numarasına göre yaptırabilirsiniz. Özellikle internet üzerinden ayakkabı satmak isteyenler için nerden ve nasıl ayakkabı tedarik edebileceğim diyen firma ve şahıslar, 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş sistemimizden bilgi alarak toptan ayakkabı siparişi verebilirsiniz.

Özel Üretim Toptan Ayakkabı Siparişi

Seri – Toptan Ayakkabı Üretimi ve İmalatı

Butik ve firmalar için seri ayakkabı üretim sağlayabilen Asil Kundura, dilediğiniz ayakkabı imalatı için özel bir hizmet sunmaktadır. Çok satış yapabileceğinizi düşündüğünüz ayakkabı modelleri, stillerinin özel üretimlerin ve seri üretim ayakkabı hizmetleri için bir alt kısımdaki canlı destek sistemi üzerinden de detaylı bilgi alabilirsiniz. Türkiye‘nin en kaliteli ayakkabı üreticileri arasında en lider söz sahibi olan Asil Kundura’nın profesyonel bir üretim ekibi ile sizde tanışın.

El Yapımı Toptan Ayakkabı Üretimi

Toplu Ayakkabı Siparişi – Seri Ayakkabı Üretimi

Türkiye’nin her bir noktasına ve dünya da sayılı olan bir çok yerlere de özel ayakkabı sipariş hizmeti vermektedir. Seri üretim ayakkabıcılar ile ilgili detaylı bilgiler alabilmek ve bu hizmetten faydalanabilmek için yaptırmak istediğiniz ayakkabıların görsel ve detayını, ayak numaraları ve adet sayılarını 0534 526 79 07 numaralı iletişim üzerinden WhatsApp ile belirterek detay ve fiyat bilgisine de rahatça ulaşabilirsiniz.

Özel Tasarım Seri Ayakkabı Üretimi

Toptan Ayakkabı Üreticileri – Asil Kundura

Kaliteli ayakkabıları nerede ve nasıl alabilirim sorusuna toptan ayakkabı hizmet sunabilen Asil Kundura yanıt veriyor. Üstelik Türkiye’nin en iyi ayakkabı üretim konusu firma ve mağaza araştıranlar arasında toptan ayakkabılar Asil Kundura farkı ile sizlerle buluşmaktadır.

Hakiki Deri Hakiki Kösele Ayakkabı Siparişi

Toplu Bayan ayakkabılardan tutun da kösele topuk erkek ayakkabılarda birinci sınıf kaliteli ürünlere toptan fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Üstelik istediğiniz sayılarda ve modellere göre üretimler ile Asil Kundura farkı ile tanışmak mümkün olmakta.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi