İstanbul Merkez Ve İlçelerine El Yapımı Ayakkabı

İstanbul Merkez Ve İlçelerine El Yapımı Ayakkabı

Ayağınıza özel ayakkabı yaptırmak için dükkanları ve birçok alışveriş merkezine dolaşarak istediğiniz ayakkabıyı temin edebilirsiniz. Fakat zamandan tasarruf sağlamak ve istediğiniz ayakkabıyı ayak yapınıza uygun şekilde alabilmek için özel ayakkabı siparişi ile işlerinizi çok daha kolay bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Ayak şeklinde bozukluk olanlar ve ayağına uygun ayakkabı bulamayanlar için özel ayakkabı hizmeti günümüzde büyük bir ilerleme katederek ulaşılmazı başarıyor.

 

İstanbul’da El Yapımı Ayakkabı

 

Osmanlı Devleti’ne yüzyıllarca başkentlik yapmış dünyanın en ünlü şehirleri arasında yer alan İstanbul, kalabalık nüfusu ile ülkemizin en büyük potansiyeline sahip kentidir. İstanbul’da ayakkabı yaptırmak ve el yapımı ayakkabı siparişi vermek için sizlere çok daha kolay ve hızlı bir şekilde hizmet imkanı sağlıyoruz. İstanbul ve birçok ilçesi üzerinden el yapımı ayakkabı siparişi vermek için Asil Kundura ayakkabı ile 0534 526 79 07 numaralı el yapımı ayakkabı sipariş hattımızdan iletişim kurarak 30 numaradan 50 numaraya kadar istediğiniz ayakkabının modelini özel olarak yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin 81 ilinde ve kargo ulaşımı sağlanan tüm ilçelerine ısmarlama ayakkabı ve özel el yapımı ayakkabı siparişi vererek Hayalinizdeki ayakkabıya kavuşabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi