İstanbul Kadıköy’de Ayakkabı Yapan Yerler

İstanbul Kadıköy’de Ayakkabı Yapan Yerler

İstanbul ve ilçelerinde özel ayakkabı siparişi vermek isteyen ayakkabı tutkunları için 2017 yılında da büyük hizmet veren Asil Kundura’da, ayakkabı siparişi vermek artık çok kolay. Ayağa uygun ayakkabı yaptırmak isteyen İstanbullular için vazgeçilmez fırsatları hazırlayarak adresine gönderirken, amacımız kaliteli bir ayakkabı hazırlayarak istediğiniz ayakkabı modelini sizler için hazırlamaktır.

 

Kadıköy Özel Ayakkabı Siparişi

Kadıköy Özel Ayakkabı Siparişi

 

İstanbul Kadıköy’de Ayakkabı Yapan Yerler

 

İstanbul Kadıköy’de ayağa özel ayakkabı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz için, Türkiye’nin tüm şehir ve ilçelerine özel sipariş ayakkabı hizmeti veren Asil Kundura’yı öneriyoruz. Sahibi olmak istediğiniz ayakkabının modelini belirleyebiliyorsunuz. İstediğiniz ayakkabı numarasında ayakkabılarınızı yaptırabildiğiniz gibi, sorunlu ayaklar için de özel bir çalışma yapılabilmektedir. Örneğin siz herhangi bir yerde ya da bir internet sitesinde çok beğendiğiniz bir ayakkabı modelini gördünüz. Fakat beğendiğiniz ayakkabının ya istediğiniz numarasını bulamadınız, ya da ayağınız kemikli, nasırlı, taraklı, kısalık gibi bir sorundan dolayı alamıyorsunuz. İşte bu ve benzeri sorunlar için ayakkabı sahibi olamıyorum diye üzülmeyin. Sahibi olmak istediğiniz ayakkabıyı sizin için istenilen ayak numarası ve ayak yapısında, dilediğiniz numara ve renkte özel olarak yapıyor, adresinize gönderiyoruz. Bunun için sizden tek yapmanızı istediğimiz şey, beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını ve ayak numaranızı bize 0534 526 79 07 numaralı whatsapp ayakkabı üretim hattımızdan bildirmenizdir.

 

İstanbul Kadıköy Ayağa Özel Ayakkabı Siparişi

İstanbul Kadıköy Ayağa Özel Ayakkabı Siparişi

 

Kadıköy’de Gelinlik Ayakkabısı Siparişi Yapan Yerler

 

Mağaza ve dükkânları gezerek harcayacağınız vaktinizi biz sizin ayağınıza getiriyor, dilediğiniz gelin ayakkabı modeli özel olarak sizler için hazırlıyoruz. Kadıköy’de gelinlik ayakkabısı siparişi vermek isteyen müşterilerimiz, herhangi bir alanda görüp de yaptırmak istediğiniz gelin ayakkabısı modelini bize whatsApp’tan bildirmeniz ile birlikte gelinliğe uyumlu gelin ayakkabısı siparişinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi