Ismarlama Yazlık Erkek Ayakkabı Modelleri

Ismarlama Yazlık Erkek Ayakkabı Modelleri

Havaların ısınması ile birlikte sürekli yoğun tempoda çalışan insanlar ayaklarının oldukça rahat etmesi için özel ayakkabı ve ısmarlama yazlık ayakkabı yaptırmak ister. Tanımak isteyen erkekler yaz aylarında özel olarak ayaklarının rahat edebileceği modelleri tespit ederek Asil Kundura ayrıcalığı ile ayakkabı yaptırabiliyor.

Ismarlama Erkek Ayakkabıları

İstanbul, Ankara, İzmir, Konya gibi büyükşehirlerden ısmarlama ayakkabı yaptırmak isteyen Ziyaretçiler yaptırmak istedikleri ayakkabı modelini 0534 526 79 07 ayakkabı sipariş hattımıza WhatsApp ile göndermeleri durumunda istedikleri yazlık erkek ayakkabı modeline sahip olabilir.

Özel Erkek Ayakkabı Modelleri

Sıcak havaların vazgeçilmezi açık sandaletler ve yazlık erkek ayakkabıları ayağınızın son derece rahat edebilmesine olanak sağlayan rahat tasarımlardır. Günlük hayatta kullanabileceğiniz Bu açık stildeki erkek ayakkabıları özellikle ayağının rahat etmesini isteyen kullanıcılar için vazgeçilmezdir. İstedikleri ayakkabı yaptırmak isteyip de ayak yapılarına uygun şekilde bir ayakkabı sahibi olamamaları artık sorun olmaktan çıkıyor. Yukarıda belirtmiş olduğumuz telefon numarasına WhatsApp üzerinden yaptırmak istediğiniz ayakkabını görselini ve ayağınızın üstten fotoğrafını çekip iletmeniz durumunda dilediğiniz ısmarlama erkek ayakkabı modelini özel olarak yaptırabilirsiniz.

Ismarlama Yazlık Erkek Ayakkabı Modelleri

Ismarlama Yazlık Erkek Ayakkabı Modelleri

Ismarlama erkek ayakkabı siparişi vermek için;

El yapımı ayakkabı uzmanı olan Asil Kundura Türkiye’nin her noktasına ve dünyanın sayılı birçok yerine özel ayakkabı sipariş hizmeti veriyor. Sahip olmak istediğiniz ayakkabının görselini Asil Kundura’ya göndermeniz durumunda ayakkabınızı istediğiniz ayak numarası Dilediğiniz renk ve model stilinden özel olarak sahip olabilirsiniz
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi