Ismarlama Erkek Ayakkabı Üretimi

Ismarlama Erkek Ayakkabı Üretimi

Özel sipariş ayakkabılarda detaylara ve deri malzeme kalitesine önem verilmesi durumun haricinde rahatlık, konfor ve istenilen ayakkabıdaki özel aksesuarlar ön baza alınmaktadır. Kişiye özel adı altında üretimin başlıca ilkesi kaliteli malzemenin sanata dokunuşunu müşterilerimize ve sanat sever insanımıza göstermekteyiz. Özel olarak yaptırmak istediğiniz modelleri bizlere iletişi numaramızdan veya sosyal medya adreslerimiz üzerinden iletebilmektesiniz. İsterseniz üretim yerimize gelerek, çalışmalarımızı en detaylı şekilde inceleyebilir siparişlerinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Ölçü ve isteklerinizi kusursuzca hazırlarken, üretimin 14 günlük süresinde sizlere en özel ayakkabıları üretip teslim ediyoruz. Türkiye‘nin her yerine Avrupa‘nın sayılı bir çok noktasına özel sipariş ayakkabı üretimi sağlayan Asil Kundura, arzu ettiğiniz modelleri sizlerin isteği üzerine gerekli çalışmalarını tamamlayarak gönderimi hassasiyetle sağlamaktadır.

Hakiki Deri Erkek Ayakkabı Modelleri

Ismarlama Özel Sipariş Ayakkabı Tasarımı

Modeliniz ne olursa olsun size en özel ve en kaliteli ayakkabıyı hazırlamaktan gurur duyuyoruz. Bizlere yaptırmak isteyeceğiniz model görsellerini belirterek öncelikli olarak bilgi alabilir, detaylı görsel araştırması ile çalışmalarımızı A’dan Z’ye inceleyebilir, kurumsal firmamızı başlıca araştırabilirsiniz. Birçok global sosyal adreste yerini başta alan Asil Kundura, ürünlerini özel çalışmalar ve el yapımı üretimi ile ayakkabı severler için sunup paylaşmaktadır. Tercih edeceğiniz deri çeşidi, deri tonu, parlaklığı, iç astar rengi, koyuluğu, bağcık yapısı, kösele çeşidi, köselenin alt özel el yapımı kazıması, size hitap edecek özel bir logo seçimi de mevcut olup her türlü özel işlemi sizlere baştan aşağı sunup belirtmekteyiz. Birkaç önemli detaya değinecek olursak, Deri seçiminde modele uyumluluk ve ayak yapınıza ön plana alırsak, yumuşak deri kullanımı hassas ayaklar için daha ön planda bir seçenek olacaktır. Yumuşak taban istenirse bunu üretim esnasında yumuşak konfor taban seçeneği ile tabanını ona göre şekillendirerek uygun renk tonunda üretimi gerçekleşecektir.

Özel Sipariş Klasik Erkek Ayakkabı

Özel Sipariş Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Takım elbiseli günleriniz rutin günleriniz, düğün günleriniz, özel gün ve farklı bir davetiye günü için klasik erkek ayakkabı modellerinde sizler adına en tarz ve trend modelleri hazırlayıp sizler adına sunmaktayız. Arzu ettiğiniz modelleri sosyal medya adreslerimiz olan Pinterest, Facebook, Tumblr, İnstagram uygulamalarında arayarak görebilir, inceleyebilirsiniz. Değerli görüş ve sorularınızı verilen sosyal medya hesaplarından paylaşabilir ya da 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattından iletebilir, siparişleriniz oradan verebilirsiniz. Klasik erkek ayakkabı seçinde tokalı olması, düz olması veya farklı renk tonlarıyla karışıma gitmesi sizler adına karışık olsa da, Asil kundura olarak sizlere üretimini gerçekleştirdiğimiz klasik erkek ayakkabı tasarımlarımızı üretim yerimizde bulabilir ve yakından görüp inceleyebilirsiniz. Siyah bir eskime deri ile koyu tonda mavi açık derinin karışımı harikalar yarattığı gibi, sizlere de düşünmenizi kolaylaştıracak modeller hazırladığımızı düşünerekten sosyal medya adreslerimize yönlenmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Web adresimizi de inceleyecek olursanız ürün çeşitliliğini ve kaliteyi mutlaka sizlerde fark edeceksinizdir. Bizleri takip ederek klasik erkek ayakkabı görsellerimizi inceleyin ve sormak isteğiniz sorularınızı bizlere gönül rahatlığıyla iletin.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi