Ismarlama Bot Siparişi Nasıl Verilir? Sipariş Ayakkabı 2018

Ismarlama Bot Siparişi Nasıl Verilir? Sipariş Ayakkabı 2018

İstenilen ölçülerde ayakkabı yaptırmak isteyenler için ısmarlama ayakkabı yapıyor adresinize gönderiyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken 0534 526 79 07 nolu ısmarlama ayakkabı hattı üzerinden iletişime geçebilir, yaptırmak istediğiniz ayakkabıyı dilerseniz whatsap üzerinden gönderebilirsiniz. İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Antalya, Trabzon, Erzurum, Eskişehir ve tüm şehirlerimizden gelen ısmarlama ayakkabı siparişi ile ayağınıza en uygun ayakkabı modelini dilediğiniz renk ve ölçüde yapıyoruz.

Ismarlama Kışlık Erkek Bot Modelleri

Ismarlama Kışlık Erkek Bot Modelleri

Beğendiğiniz ve bir yerde görüp de numarasını bulamadığınız bir ayakkabı mı var? Endişelenmenize gerek kalmadan size istediğiniz bot veya çizme modelinin siparişini ayağınıza en uygun şekilde yaparak adresinize gönderiyoruz. İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerden özel ısmarlama bot siparişi yaptırmak isteyen müşterilerimiz için sipariş vermek istediğiniz modelin görselini bize mail yoluyla veya yukarıdaki belirtmiş olduğumuz iletişim hattımıza gönderebilirsiniz. Ismarlama ayakkabı siparişi sistemimiz sayesinde hayal ettiğiniz veya herhangi bir dükkanda beğendiğiniz bir ürün bundan böyle ulaşılması zor değil. Profesyonel ekipmanlarımız ve 1. sınıf malzeme standartlarımız ile ısmarlama vereceğiniz sipariş botları kaliteli şekilde hazırlıyoruz.

Sipariş ayakkabı yaptırırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlar;

1- Yaptıracağınız ayakkabının modelini belirleyin ve görselini gönderin.
2- Ayağınızda herhangi bir kemik-nasır-tarak gibi problem varsa bunu firma yetkilisine bildirin.
3– Ayak numaranızı ve varsa ayak ölçülerinizi bildirin.
4- Sipariş vermek istediğiniz ayakkabı, bot veya çizmenin rengini doğru belirtin.

ısmarlama bot siparişi

ısmarlama bot siparişi

ısmarlama bot siparişi

ısmarlama bot siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi