İş Toplantısına Uygun Ayakkabı Modelleri

İş Toplantısına Uygun Ayakkabı Modelleri

İş kıyafetine uygun ayakkabı seçimi ve takım elbise ile uyumlu ayakkabı siparişi konusunda detayları sizler için araştırdık. İstediğiniz ayak numarasına göre her ayakkabı modelinin siparişini de vererek yaptırabilirsiniz. Çalışıyorsanız ve işinize uygun ayakkabı seçimi konusunda kararsızlık yaşıyorsanız sizlere bu konuda fikir oluşturacak ayakkabı modellerini hazırladık.

 

Elbiseye Uygun Ayakkabı Seçimi

 

Günlük kullanımda her kıyafete ve takım elbiseye uygun ayakkabıyı bulmak zahmet ister. Ya aradığınız ayakkabıya ulaşmak için günlerce araştırma yaparsınız, ya da ayakkabıyı istediğiniz ayak numarasında temin edemezsiniz. Bu ve benzeri sorunlarda özellikle iş toplantısı, iş yemeği ve günlük iş yaşamında kullanabileceğiniz ayakkabıları nasıl temin edebileceğiniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

 

Kıyafete Uygun Ayakkabı Siparişi

 

Kıyafetiniz takım elbise ya da daha spor tercihlerse kıyafete uygun ayakkabı yaptırmak her zaman avantaj sağlar. Sizler de nasıl kıyafete uygun ayakkabı yaptırabilirim diyorsanız 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı ısmarlama sistemi sayesinde özel ayakkabı yaptırabilirsiniz. Nedir bu ısmarlama ayakkabı diyenler için de küçük bir açıklama yapacak olursak, istediğiniz ayakkabıyı yine istemiş olduğunuz renk ve ayak numarasına özel olarak yapılması olarak özetleyebiliriz. Sizler de istediğiniz ve herhangi bir yerde gördüğünüz, oldukça hoşunuza giden ve bu ayakkabıdan olsun diyenlerdenseniz yan tarafta bulunan iletişim sistemi ile ayakkabı yaptırabiliyorsunuz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi