İnternetten Sipariş Ayakkabı

İnternetten Sipariş Ayakkabı

Herhangi bir mağaza veya internet sitesinde gördüğünüz ayakkabı modelini özel sipariş sistemi sayesinde internetten yaptırabilirsiniz. Ürünleri hızlı bir şekilde tedarik etmek için internet vazgeçilmez bir seçenek olurken ayakkabı siparişi alanında internetten ayakkabı satın almak bu zamanda çok daha kolay. 

İnternetten Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Ne Yapılmalı?

İnternet üzerinden sipariş ayakkabı yaptırmak için öncelikle yaptırmak istediğiniz ayakkabının görselini bize 0534 526 79 07 numaralı internet sipariş hattımızı göndermeniz ve ayak numaranızı da birlikte ayağınızın üstten fotoğrafını çekerek belirtmeniz yeterli olacaktır. Türkiye’nin 81 ili ve ilçesine internetten sipariş ayakkabı hizmeti veren Asil konduran uluslararası alanda birçok noktaya güzel ayakkabı hizmeti sağlamaktadır. İnternetten topuklu ayakkabı siparişi vermek isteyen bayan Ziyaretçiler için birbirinden farklı topuklu ayakkabı modelleri özel olarak kişinin isteğine uygun renk ve modelde hazırlana biliyor.

İnternetten Kişiye Özel Ismarlama Ayakkabı Siparişi

İnternetten Kişiye Özel Ismarlama Ayakkabı Siparişi

İnternetten gizli topuk ayakkabı siparişi vermek isteyen bay ve bayan müşterilerimiz için de istenilen topuk yüksekliğinde gizli topuk çalışmaları yapılarak özel ayakkabılarınız büyük bir titizlikle hazırlanabilir.

Sipariş Ayakkabı Hizmetinde İnternetin Önemi Nedir?

Akıllı telefonların kullanımındaki yaygınlık gün geçtikçe artış gösterirken, insanlara özel hizmetler sunan firmalar da internetin özel nimetlerini ayağa, hatta telefonlara taşıma gayretindeler. HAl böyle olunca sipariş ayakkabı hizmeti için internet hiç bu kadar önemli olamamıştı. Yani Ayakkabı siparişi hizmetinde interneti kullanarak istedikleri ayakkabıyı diledikleri deri renginde özel olarak yaptırabiliyorsunuz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi