İnternetten Özel Dolgu Topuklu Ayakkabı Üretimi

İnternetten Özel Dolgu Topuklu Ayakkabı Üretimi

Günlük hayatta ayakkabı konforunu yakalamak isteyen kişiler, özel bir ayakkabı arayışı içindelerdir. İnternet ortamından veya mağazalardan alınan alınan ayakkabılar birçok ayak problemini yanında getirmektedir. Özenle hazırlayarak sizler için üretimini gerçekleştirdiğimiz ayakkabılar, üretimini 9 ile 14 gün aralığında tamamlamaktadır. Özel sipariş adı altında yaptırmak isteğiniz ayakkabının veya özel bir tasarım beğendiyseniz bunu bizimle rahatlıkla paylaşabilir, bilgi edinebilir, dilediğiniz şekil ve ölçülerde siparişini verebilirsiniz. Önemle bilgilendirecek olursak, ayakkabı siparişlerinde topuk yüksekliği veya kısalığı problemlerinde özel bir işlem uygulanmaktadır. Kişiye özel olarak üretilen gizli topuklu ayakkabılar santimi santimine ayak ölçünüze uygun kalıplarda üretimi gerçekleşmektedir. El yapımı tekniği ile üretimi gerçekleşen gizli topuklu ayakkabılarınız, içten gizli topuk olması durumunda konforlu bir parça ile iç dolgusu yapılır. Eğer ki tasarımınızın dış tarafından dolgu topuk isterseniz, bunu yine ayak konforunuza uygun dolgu bir parça ile doldurmaktayız. Özenle hazırlanmış tasarımınızsa size en özel şekilde sunulmaktadır.

El Yapımı Gizli Topuklu Ayakkabı Modelleri

Kişiye Özel Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Gizli topuk ayakkabılarda iç konforda santimlerin ölçüleri 2, 5 yada isteğe göre değişmektedir. İstenilen rahatlık ölçüsünde konforunuzu zirveye taşıyacak bir taban seçeneği ile gizli topuk desteğini daha çok seveceksiniz. Kullanılan malzeme iç konfor kadar önemini korumaktadır. Asil Kundura tarafınca kullanılan deriler birinci sınıf özel dana derileri olmaktadır. İç astarı da dahilinde size özel dana astar kullanılmaktadır. Köselesinden bağcığına özenle hazırlanan gizli topuk ayakkabılar, özel sunumu ile alıcısına teslim edilmektedir. Özel bir ahşap kutu ve ayak ölçünüze uygun kalıp ile gönderilmektedir. Özel bir ısmarlama ayakkabı siparişinde kullanılan kösele veya rahat konfor taban istiyor iseniz, bunu ayakkabı ile üretim aşamasında endekslemeniz çok önemlidir. Çünkü kullanılan malzeme kalitesi çok önemlidir. Malzeme kalitesizliğinden örnek verecek olursak ayak problemlerinizi başlıca ön plana alabilirsiniz. Ayak problemlerinin birçok sebebi kalitesiz malzemeden dolayı üretilen ayakkabıların kullanımıdır.

Gizli Topuk Özel Ayakkabı Siparişi

Üst Sınıf Gizli Topuk Ayakkabı Siparişi

Özel istekler doğrultusunda dolgu topuklu ayakkabı siparişlerinizde size özel bir model seçeneğini geniş mecrada sizlere sunmaktayız. Gündelik hayatta rahatça kullanım sağlayabileceğiz özel ayakkabılarınız. İçten gizli topuk ayakkabılarda ayağın tarak kısmına yönelik yumuşak taban kullanmak mutlak olarak gerekmektedir. Gerek bel ağrısı, gerekse boy uzamasının farklı sorunlarını yaşanmaması için gereken santim ölçü sağlığınıza uygun olarak ayarlanmalıdır. Tasarımınız üretime geçmeden önce ayak ölçünüzü ön planda tutarak kalıp giriş ve çıkış uygulaması yapılır. Ölçüleriniz ve modeliniz ile bir tur deneme işlemi uygulanır. Sonucu ayak profiline uygun ise esasi işleme o zaman başlanır. Asil Kundura’nın birbirinden özel çarpıcı modellerini görmek için Pinterest, Facebook, Tumblr, İnstagram uygulamalarından bizleri takip edebilir, WhatsApp 0534 526 79 07 işletme hattı üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi