İnce Bantlı Topuklu Ayakkabı Modelleri

İnce Bantlı Topuklu Ayakkabı Modelleri

Abiye ayakkabı ve zerafetin vazgeçilmez seçimlerinden olan ince bantlı ayakkabılar gün geçtikçe ilgisini arttırmakta. Topuklu ayakkabı alanında ilgi duyanların özellikle ince bantlı ayakkabılar içinde topuk yüksekliğini de araması, gösteriş ve asaleti birarada arayanlar için eşsiz bir seçenektir.

Topuklu Ayakkabılar Arasında İnce Bantlı Modellerin Yeri

Özel günlerde tercih edilecek kıyafete uygun ayakkabı modelleri arayışında olan biri için en zahmetli ve zor olan tarafı, kıyafetin rengi ile uygun ayakkabının bulunması olsa gerek. Sürekli olarak aynı renk ve modellerden bıkıp usanan birini anlayabilmek, hayalindeki ayakkabının renk ve stili ile onu buluşturacak bir sistem hazırlarken, amacımız tamamen kişiye özel bantlı ayakkabı yapmanın yanısıra istek ve beklentileri tamamen karşılamaktır. Özel bantlı topuklu ayakkabı siparişi vermek isteyen ziyaretçilerimiz 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş hattımızdan isteyecekleri bantlı ayakkabıyı özel olarak yaptırabilirler. Başkent Ankara’dan İstanbul, İzmir ve diğer tüm şehirlerimize özel tasarım bantlı ayakkabı siparişi hizmeti sağlarken tamamen kalite ve standart üstü bir görünüm sağlamayı amaçladık.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi