Her Kıyafete Uygun Stiletto Ayakkabı Modelleri

Her Kıyafete Uygun Stiletto Ayakkabı Modelleri

Havalar biraz daha ısınırken daha rahat ve estetik sahibi kıyafetlere uygun ayakkabılara merhaba diyebiliriz. Kıyafetinize uyum sağlayacak birbirinden şık bayan stiletto ayakkabı modellerini sizler için seçip araştırdık. Özellikle yüksek topuklu stilettolar ve kıyafete uygun stiletto ayakkabı seçiminde yılın en trend seçeneklerini sıraladık.

 

Topuklu Stiletto Ayakkabılar

 

Kaliteli bayan ayakkabıların vazgeçilmezleri arasında hiç kuşkusuz stiletto ayakkabıların varlığı yadsınamaz bir gerçek. Üstelik topuklu ayakkabıların varlığını da stilettonun estetiği ile birleştirince kadınlar için vazgeçilmez ayakkabı tercihlerinden oluverirler.

Topuklu Stiletto Ayakkabı Modelleri

Topuklu Stiletto Ayakkabı Modelleri

 

Yüksek Topuklu Stiletto Ayakkabı Modelleri

 

Boyunuzu uzun gösteren ve kıyafetinizi ön plana çıkaran stiletto ayakkabıların en belirgin özelliği yüksek topuklu olmasıdır. Özellikle 7 ile 10 cm topuk yüksekliğinde olan stiletto ayakkabıların bayanların gözdesi durumunda diyebiliriz.

Yüksek Topuklu Stiletto Ayakkabı Modelleri

Yüksek Topuklu Stiletto Ayakkabı Modelleri

Topuk boyunu belirleyebilmeniz için kişiye özel stiletto yaptırarak istediğiniz bayan ayakkabı modeline ulaşabilirsiniz. Üstelik küçük numara ve büyük ayaklara özel stiletto ayakkabı yaptırmak da mümkün.

 

Alçak Topuklu Stilettolar

 

Topuğu uzun olmasın diyenler de stiletto kervanına katılırken düşük topuk modellerini tercih ediyor. Üstelik her renk ve stiletto ayakkabı modelini kişiye özel olarak yaptırmak da mümkün olmakta. Uzun boylu kimselerin alçak topuklu bayan ayakkabıları tercih ederken kaliteli ve şık modellere ilgi göstermesi doğaldır.

Alçak Topuklu Stilettolar

Alçak Topuklu Stilettolar

Ayakkabının el işçiliği ile hazırlanmış olması ayakkabı kalitesini ortaya koyan en kritik noktadır.

 

Burnu Açık Stiletto Ayakkabılar

 

Kadınların topuklu ayakkabı alırken kapalı veya açık uçlu stiletto tercihlerinde hassasiyetleri olabiliyor. Üstelik parmak uçlarının stiletto modellerinde görünmesi ile özellikle yaz aylarında daha estetik bir görünüm sağlamakta.

Burnu Açık Stiletto Ayakkabılar

Burnu Açık Stiletto Ayakkabılar

Gece elbisesine oldukça uyum sağlayan burnu açık stilettolar ile daha zarif bir görünüme sahip olmak mümkün.

 

Kaliteli Topuklu Ayakkabılar Nerede Bulunur?

 

Deri olsun, işçiliği hamaratlı ve usta ellerden geçsin fakat kalitesi ile kendini konuştursun diyorsanız topuklu ayakkabı alırken sipariş vermek en isabetlisidir. Kişiye özel topuklu ayakkabı hizmeti sunan Asil Kundura ile ayakkabı yaptırmak için 0534 526 79 07 numaralı bayan ayakkabı sipariş sisteminden detaylı bilgi alabilir, istediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırabilirsiniz.

Kaliteli Topuklu Ayakkabılar Nerede Bulunur?

Kaliteli Topuklu Ayakkabılar Nerede Bulunur?

Kaliteli ayakkabı arayışında olanlar işin sipariş ayakkabı sisteminin kişiye özel hizmet modülü sayesinde farklı bir yerde gördüğünüz ve çok hoşunuza giden topuklu ayakkabıyı özel renk seçenekleri ve istenilen ayak numarasına göre yaptırabilirsiniz.

 

Kaliteli Topuklu Ayakkabı Nasıl Anlaşılır? (Kaliteli Ayakkabının Özellikleri)

 

Satın aldığınız ayakkabının kaliteli olup olmadığı bir kaç küçük detay ile ortaya çıkabilmekte. Özellikle bayanların topuklu ayakkabının kaliteli olup olmadığını anlaması için, kullanılan malzeme çeşidinin nelerden oluştuğunu bilememesinden kaynaklanır. Fakat ayakkabıyı alırken deri kenarında ilaç lekesi var mı buna dikkat etmelisiniz. Eğer taban ile deri kenarında tutkal lekesi varsa bu topuklu ayakkabının titizlik içinde hazırlandığından imtina edebilirsiniz.

Kaliteli Ayakkabının Özellikleri

Kaliteli Ayakkabının Özellikleri

Ayrıca ayakkabının iç astarı koku yapmayan ve deri astar olup olmadığını kontrol ediniz. Ayakkabıyı alırken topuğu sağa sola hafifçe oynatarak topukta gözden kaçan hasar varsa ortaya çıkmasını sağlayabilir, ilerleyen zaman içinde sizden kaynaklı sorun olmadığını görmüş olursunuz.

 

Topuklu Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Sahibi olacağınız ve kalitesinden şüphe etmeden giymek istediğiniz topuklu ayakkabıyı alırken dikkat etmeniz gereken 3 önemli kıstas vardır. İlk olarak dikkat etmeniz gereken derinin gerçek mi yoksa suni mü olduğudur. Ayakkabıyı şık ve zarif gösteren öncelikle deri kalitesi olduğunu unutmayın.

Topuklu Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Topuklu Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İkinci olarak ayakkabı üretiminde kullanılan malzeme çeşidine dikkat etmeniz gerekir. Özel bir görünüme sahip ayakkabının özel malzemelerle yapılmış olması gerekiyor. Son olarak topuklu ayakkabı alırken topuk yüksekliğine dikkat etmelisiniz. Çünkü sizin istediğiniz topuk yüksekliği ile model arasında fark var ise hüsrana uğramamanız için bu durumu teyit etmenizde yarar var.

 

Bayan Topuklu Ayakkabı Siparişi

 

Farklı bir internet sitesinde veya mağazada hoşunuza giden topuklu ayakkabı modelinin fotoğrafını çektiniz. Bu modeli size özel olarak farklı çizgi ve stillerle, istenilen renk ve ayak numarasına göre yaptırmak istiyorsunuz. Fakat bayan topuklu ayakkabı siparişini nerede ve nasıl yaptırabilirim diye merak ediyorsanız Asil Kundura ile tanışma vaktiniz geldi demektir. İstediğinz her topuklu ayakkabı modelini her renk ve ayak numarasına göre yapabilme başarısı gösteren Asil Kundura, Türkiye’nin 81 ile ve ilçesinden gelen sipariş ayakkabı taleplerine ortalama 7-10 gün gibi kısa süre içinde ayakkabıları yaparak karşılık veriyor. Sizler de istediğiniz ayakkabıyı özel olarak siparişini vermek istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattından bilgi alabilir, whatsapp üzerinden topuklu ayakkabı siparişi verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi