Hava Tabanlı Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Hava Tabanlı Klasik Erkek Ayakkabı Modelleri

Günlük yaşamı kolaylaştıran çözümleri ayakkabılarınızda bulmanız artık çok kolay. Yoğun temponuzda ayaklarınızda hissetmek istediğiniz rahatlığı ürettiğimiz hava tabanlı konfor özelliği olan özel üretim modellerimiz siz ayakkabı sever müşterilerimiz tarafından büyük beğeni ve ilgi görüyor. Ayakta ağrılarınızın yok olmasına ve ayak kaslarınızın yıpranmasını engelleyen bu özel tasarım ayakkabı modellerimiz en kaliteli 1. Sınıf malzemelerden üretiliyor. Sizlerde bu konfor ve rahatlığın şık ve tarz özel tasarımlarla buluştuğu modellerimizden kendi zevkinize hitap eden seçimlerinizi yapabilir, siparişlerinizi iletişim numaramızdan verebilirsiniz.

Özel Üretim Hava Tabanlı Erkek Ayakkabı Modelleri

Topuk Ağrılarını Yok Eden Özel Sipariş Ayakkabı

Ayakkabı kullanımlarınızda en çok karşılaştığınız olumsuz durumlardan birisi topuk ağrılarınızdır. Enerjinizi olumsuz yönde etkileyen bu problemler genelde doğru seçim yapılmayan ayakkabı kullanımlarınızdır. Özel olarak ürettiğimiz konfor sistemli tabanlarımız ayaklarınızdaki ağrı sorunlarını tamamen ortadan kaldıracak teknolojidedir. İçinde özel hava enjekte edilmiş ve uçak lastiği teknolojisi ile aşınmaya karşı dayanıklı kullandığımız bu tasarım üretimlerimiz sizi konfor bakımından en üst seviyede tatmin edecektir.

El Yapımı Konforlu Ayakkabı Modelleri

Erkekler İçin Kışa Özel Yüksek Tabanlı Ayakkabı Seçenekleri

İçinde bulunduğumuz kış mevsiminde dış görünümünüzde kullandığınız en önemli göze hitap eden aksesuarınız göz alıcı şıklıkta özel tasarım ayakkabılarınızdır. Ürettiğimiz siparişlerde el yapımı işçilik kalitesi dünya standartlarında olup, dünyanın en kaliteli 1. Sınıf malzemelerini kullanmaktayız. 1974 yılından bu yana ürettiğimiz kişiye özel siparişlerde yüzlerce çeşit model alternatiflerimizden en beğenilen tasarımlar arasında yüksek tabanlı ayakkabı modellerimiz olağanüstü ilgi ve memnuniyet görmektedir. Belinizi ve vücut şeklinizi dengede tutan bu özel yüksek tabanlar gün boyu enerjinizi yüksek tutmanıza en büyük destekçinizdir.

Kişiye Özel Tasarım Yüksek Tabanlı Erkek Ayakkabılar

Erkekler İçin Özel El Yapımı Ayakkabı Siparişi

Kendi modelinizi ve kendi tasarımınızı yaratmak istiyorsanız mutlaka kişiye özel sipariş hizmetimizden yararlanarak bu özel alışveriş zevkini bizimle yaşayın. Beğendiğiniz her hangi modeli rengini, aksesuar seçimlerinizi, tasarımını ve dizaynını kendi arzu ettiğiniz tarza göre belirleyerek sizlere en kaliteli 1. Sınıf dünya standartlarında malzemelerle yapıyor ve hazırlıyoruz. Türkiye’de sadece firmamız tarafından verilen bu özel hizmet için iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

El Yapımı Erkek Ayakkabı Siparişi

İnternet üzerinden tüm sosyal medya hesaplarından, İnstagram ve Facebook hesaplarımızdan el yapımı işçilik harikası bu özel ürünlerimizi inceleyebilir ve WhatsApp 0534 526 79 07 müşteri iletişim hattımızdan dilediğiniz bilgiyi edinebilir siparişlerinizi verebilirsiniz. Yurt dışında bir çok sayılı Avrupa ülkesine kişiye özel siparişlerinizi üreten ve sorunsuz şekilde teslim eden güvenilir kurumsal dev bir markayız.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi