Hangi Elbise ile Ne Tür Ayakkabılar Tercih Edilmelidir?

Hangi Elbise ile Ne Tür Ayakkabılar Tercih Edilmelidir?

Her sezon yenilenen moda akımı ile birlikte, kadınlar da gardıroplarını düzenliyor. Her ne kadar modacılar tarafından yeni kıyafetler ve kombinler oluştursa da genel anlamda oluşturulan kombinler değişmiyor. Yani önceki sezonda kullanılan elbise tarzları ve bununla birlikte tercih edilmesi gereken ayakkabı ve aksesuar çeşidi genellikle aynı kalıyor. Büyük değişiklikler ise genellikle uzun yıllar içerisinde fark edilmeden gerçekleştiriliyor. Peki, 2017 sezonunda hangi elbiseler hangi ayakkabılarla birlikte tercih ediliyor?

Kendinize yeni bir tarz oluştururken genel anlamda giyeceğiniz parçaların birbirine uyumlu olması gerekiyor. Özel bir davete ya da düğüne katılacaksanız, abiye elbise ile uyumlu topuklu ayakkabılar tercih etmeniz gerekiyor. Abiye elbise ile tercih edeceğiniz ayakkabıları belirlerken de elbisenin formu oldukça büyük önem taşıyor. Tercih edeceğiniz abiye elbise vücudu saran modellerdense, bu elbiseler ile birlikte daha çok ince topuklu ayakkabı modelleri tercih etmeniz gerekiyor. İnce topuklu ayakkabılar vücudu saran zarif abiye elbiselerle birlikte çok daha dikkat çekici bir görünüm sunuyor.

 

Elbiseye Uygun Ayakkabı Seçimi İçin Gerekenler;

 

Giyeceğiniz abiye elbise kısa ve daha sade bir formda ise topuklu ayakkabı seçiminde çok daha dikkat çekici modelleri tercih etmeniz gerekiyor. Bilek detaylı topuklu ayakkabı modelleri, daha sade formlu abiye elbiselerle birlikte tercih edildiğinde çok daha dikkat çekici bir görünüm sunuyor. Siz de bu modeller sayesinde katıldığınız organizasyonlarda tüm dikkatleri üstünüzde toplayabilirsiniz. Bilek detaylı topuklu ayakkabılarda tercihinize bağlı olarak tek bantlı ve çift bantlı modelleri tercih edebilirsiniz. Tek bantlı modellerde daha zarif modeller istiyorsanız, ince bantlı modelleri tercih edebilirsiniz. Daha dikkat çekici modeller istiyorsanız da tek bantlı topuklu ayakkabı modellerinin kalın bantlı olanlarını tercih edebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz elbisenin formu daha bol ve geniş dökümlü ise tercih etmeniz gereken topuklu ayakkabılar da değişiyor. Geniş formlu elbiseler genellikle daha kilolu bayanlar tarafından, fazla kiloları saklamak için tercih ediliyor. Bol elbiselerle tercih etmeniz gereken topuklu ayakkabıların da daha kalın olması gerekiyor. İnce topuklu ayakkabılar, elbisenin bol eteklerine takılarak düşmenize neden olabileceği için bu elbiselerle birlikte kalın topuklu ayakkabılar tercih etmeniz gerekiyor.

Kalın topuklu ayakkabılar tercih edecekseniz, giyeceğiniz ayakkabının elbisenin altından görünmemesi ya da çok az görünmesi gerekiyor. Bol elbiselerin altından kalın topuklu ayakkabıların dikkat çekecek kadar görünmesi daha demode bir görünüm sunuyor.

 

Özel Topuklu Ayakkabı Seçimi

 

Boyu normalden çok daha kısa olan bayanların salaş abiye elbiselerin altına ayakkabı tercih ederken platform topuk ayakkabı tercih etmesi gerekiyor. Platform topuklu ayakkabılar sizi olduğunuzdan çok daha uzun göstereceği için katıldığınız organizasyonlarda boy probleminizi ortadan kaldıracaktır. Ancak platform topuklu ayakkabı tercih edecekseniz, giydiğiniz elbisenin altından ayakkabının görünmemesi gerekiyor.

Katılacağınız organizasyon ve kutlamalarda etrafınızdakilerin dikkatini çekmek istiyorsanız, siz de giyeceğiniz elbise ve ayakkabı ikilisini iyi seçmeniz gerekiyor. Bu sayede fiziksel özellikleriniz nasıl olursa olsun, tüm gözlerin üstünüze çevrilmesini sağlayabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi